آخرین اخبار

حاجی در جمع هزاران نفری مردم شاهین شهر: لغو همه تحریم ها و امضای توافق در یک مرحله مورد تایید است.

راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن سال ۹۳، با حضور اقشار مختلف مردم در شاهین شهر برگزار شد. همه آمده بودند تا به مقامات کج فهم آمریکا نشان دهند که دست بسته نیستند و با حضور خود حمایت همه جانبه ای از رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی به رخ جهانیان بکشند. انبوهی از جمعیت مردم […]

اشتراک گذاری
23 بهمن 1393
کد مطلب : 16674

راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن سال ۹۳، با حضور اقشار مختلف مردم در شاهین شهر برگزار شد.

همه آمده بودند تا به مقامات کج فهم آمریکا نشان دهند که دست بسته نیستند و با حضور خود حمایت همه جانبه ای از رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی به رخ جهانیان بکشند.

انبوهی از جمعیت مردم انقلابی در محل جایگاه تعبیه شده ، منتظر بیانات سخنران این مراسم بودند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن اظهار خرسندی از حضور چشمگیر ملت هوشیار در سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۳ گفت: رهبری ولایی ، مردم ولایتمدار و مکتب مبتنی بر ولایت سه عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بود و وجود این سه مولفه برای استمرار حرکت انقلاب لازم و ضروری است.

آقای حاجی به برکات انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز نظم نوینی در منطقه در حال شکل گیری است وعملاً نتایج صدور انقلاب ماست و انشاءالله بزودی سرتاسر جهان را فرا خواهد گرفت ، قلوب ملتهای مسلمان و آزادی خواهان مملو از عشق به نظام و انقلاب اسلامی است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم تاکید کرد: شکست سناریو های پی در پی آمریکا علیه انقلاب ما و ملت عزیز ایران اسلامی ، باعث تقویت امید آزادی خواهان و مسلمانان منطقه و افزایش روز افزون عزت شیعیان شده است ، تسخیر قلوب مستضعفین منطقه در غزه ، لبنان ، سوریه و عراق و توجه آنان به نظام اسلامی راه را برای پایتخت دیگری یعنی صنعا هموار کرد.

آقای حاجی در بخش دیگری از سخنان خود پیام رژیم صهیونیستی به نماینده سازمان ملل متحد در بیروت را نشانه ضعف این رژیم و دریوزگی او توصیف کرد و خاطر نشان ساخت: آنها در این پیام از نماینده سازمان ملل خواستند که به سید حسن نصر الله بگو در زد و خورد اخیر، ما ۵ نفر از شما گرفتیم و شما ۱۷ نفر از ما کشتید با هم بی حسابیم کاری به کار ما نداشته باشید ضمن اینکه به ایران پیام دهید ما از حضور مستشار نظامی شما در قنیطره آگاه نبودیم و پوزش می خواهیم.

وی در همین زمینه ادامه داد: کجاست آن عربده کشی صهیونیست ها که از حمله برق آسا و پیروزی برق آسا سخن می گفتند امروز هیمنه اسرائیل در هم شکسته است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکای جنایتکار در مذاکرات هسته ای به دنبال زیاده خواهی است و به خیال خام خودش در حال تحقیر کردن ملت بزرگ ایران است تصریح کرد: به همه کشورهای مستکبر به سرکردگی آمریکا اعلام می کنیم که ما پیروان سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) هستیم واز کشته شدن هراسی نداریم و به آنها اجازه نخواهیم داد ، عزت مان را از ما بگیرند ۳۶ سال آنها را تحقیر کرده ایم و فریاد می زنیم    هیهات منا الذّله

ایشان طرح جدید آمریکایی ها برای دو مرحله ای کردن توافق هسته ای را غیر قابل قبول دانست و اضافه کرد: آنها قصد دارند در فروردین ماه یک توافق کلی و مبهم را امضاء کنند و تا تیر ماه فرصت بهانه گیری را به اسم بررسی جزئیات داشته باشند ، ملت بزرگ ایران این موضوع را نمی پذیرد و لغو همه تحریمها و امضای توافقی که دربردارنده عزت ملی ورعایت خطوط قرمز نظام باشد در یک مرحله مورد تأیید است.

آقای حاجی ضمن دعوت از مسئولین برای اجرای ۲۴ بند سیاستهای اقتصاد مقاومتی و توجه به درون ، اراده ملی ، توانمندی دانشمندان جوان ، اعتماد به نفس ، ایمان به خدا و ولایتمداری را پشتوانه عظیم اجرای این سیاست ها توصیف کرد و خاطر نشان ساخت: کار اقتصادی سخت تر از جنگ نیست ، چگونه با اینکه در شرایط سخت تحریم با همه دنیای غرب و شرق جنگیدیم و پیروز شدیم امروز نمی توانیم اقتصادمان را مقاوم کنیم تا با کوچکترین اخمی از سوی دشمنان دچار لرزش اقتصادی نشویم. باید روی پای خود بایستیم و ناف اقتصاد را از بند نفت جدا کنیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد بیرق انقلاب اسلامی به دست صاحب اصلی اش حضرت امام عصر (عج) تحویل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *