آخرین اخبار

حاجی در جمع پر شور مردم گرگاب: ثمرات انقلاب اسلامی در خارج از مرزها مثال زدنی است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پس از سخنرانی در جمع مردم شهید پرور درچه ، راهی شاهین شهر شد و در جمع ورزشکاران باستانی کار حضور یافت و طی سخنان کوتاهی ورزش باستانی و    زور خانه ای را ورزشی در عین حالیکه اساطیریست ، معنوی […]

اشتراک گذاری
21 بهمن 1393
کد مطلب : 16659

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پس از سخنرانی در جمع مردم شهید پرور درچه ، راهی شاهین شهر شد و در جمع ورزشکاران باستانی کار حضور یافت و طی سخنان کوتاهی ورزش باستانی و    زور خانه ای را ورزشی در عین حالیکه اساطیریست ، معنوی و معرفتی توصیف کرد و ادامه داد: ذکر نام امام موحدان ، علی ابن ابیطالب (ع) که بر لبان شماست و استعانت از آن بزرگوار ، از فعالان در این ورزش، انسانهایی با منش پهلوانی ساخته و می سازد.

آقای حاجی سپس عازم شهر گرگاب شد ودر اجتماع پر شور مردم این شهر که در مراسم جشن انقلاب حضور داشتند گفت: به این همه جمعیت و این حضور بزرگ ماشاء الله می گویم آفرین بر شما و بر برگزارکنندگان این جشن باشکوه که دهه فجر و پیروزی انقلاب را اینگونه گرامی داشتید.

وی به ثمرات انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: قطعاً ثمرات فراوانی از این انقلاب نصیب میهن عزیزمان شده است ولی آن چیزی که ما قدرش را یا نمی دانیم یا کم  می دانیم ثمرات آن در خارج از مرزهاست. امروز امید بسیاری از آزادی خواهان ومسلمانان جهان به انقلاب ماست. اثرات معنوی این رخداد عظیم قرن، نیز مثال زدنی است که یکی از آنها ترویج مذهب حقه تشیع در کشورهای دیگر است در حال حاضر از بیش از ۱۵۰ کشور جهان ، در ایران طلبه علوم دینی شیعی وجود دارد ودر بیش از ۳۰ کشور دنیا حوزه علمیه تربیت شیعه دایر شده است تا گوینده علی ولی الله روز به روز بر شمارش افزوده شود.انشاءالله.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *