آخرین اخبار

حاجی در مسجد مصلای درچه : هر کجا تفکر متعهدانه حاکم شود پیروزی حاصل می شود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۰در مسجد مصلای درچه به مناسبت ایام دهه فجر سخنرانی کرد. وی با اظهار خرسندی از حضور در شهر شهید پرور درچه و در جمع مردم ولایتمدارآن، پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را در بهمن ۵۷ مبتنی برسه […]

اشتراک گذاری
21 بهمن 1393
کد مطلب : 16650

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۰در مسجد مصلای درچه به مناسبت ایام دهه فجر سخنرانی کرد.

وی با اظهار خرسندی از حضور در شهر شهید پرور درچه و در جمع مردم ولایتمدارآن، پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را در بهمن ۵۷ مبتنی برسه عنصر مردم ولایی، رهبر ولایی و مکتب ولایی توصیف کرد و افزود: ثبات انقلاب ما و تداوم آن نیز محتاج همین سه عنصر است. همراهی مردم ولایتمدار با اعتقاد به مکتب سرخ حسینی و محوریت رهبر الهی استمرار معجزه بزرگ قرن را تضمین می کند.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس نهم به تثبیت انقلاب و نظام اسلامی با حماسه دفاع مقدس و خون فشانی و ایثارگری مردم عزیز کشورمان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در طول حیات طیبه انقلاب مان شرایط سخت و پیچ های خطرناکی را پشت سرگذاشتیم اما هیچکدام سخت تر از جنگ تحمیلی نبود، عبور از آن مقطع خیلی هزینه برای نظام نو پای مان داشت ولی موفقیت نصیب ملت شریف ایران شد چون تفکر بسیجی بر شرایط آن زمان حاکم بود.

وی در همین زمینه ادامه داد: سخت ترین تحریم ها در زمان جنگ علیه کشور ما اعمال می شد پس چرا پیروز شدیم؟ امروز نیز سنگین ترین تحریم هادر بخش نظامی علیه ما وضع می شود چرا این همه موفقیت در عرصه تولید سلاحهای پیشرفته دفاعی نصیب ما شده است؟ چون نگاه به درون داشتیم و به دانشمندان جوان خودمان اعتماد کردیم. باید فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نگاه نکردن به دست بیگانه را آویزه گوشمان کنیم و در سایر عرصه ها نیز به جوانان برومند خودمان تکیه کنیم که پیروزی حتمی از آن ماست.

آقای حاجی به پیام سردار قاسم سلیمانی خطاب به تیم مذاکره کننده اشاره ای داشت و اضافه کرد: چرا آمریکایی ها در عراق و سوریه موفق نشدند چون تفکری نشأت گرفته از شجره طیبه بسیج و روحیه انقلابی در وسط میدان مبارزه است اخیراً فرمانده عزیز سپاه قدس خطاب به تیم مذاکره کننده کشورمان گفت: الان یقه آمریکایی ها در دست ماست و من در عراق در متن میدان هستم، آنها را می بینم که پوشالی اند ،بر سر میز مذاکره قدرتمندانه از عزت ایران دفاع کنید.

ایشان در پایان به سوالات مختلف سیاسی و اقتصادی حضار پاسخ گفت.  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *