آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: حداد عادل پنج شنبه به شاهین شهر سفر می کند

اصفهان- نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: پنج شنبه هفته جاری مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حداد عادل در شاهین شهر برگزار می شود. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه حضور مسئولان عالی رتبه ارزشی و ولایتمدار در بین مردم […]

اشتراک گذاری
15 بهمن 1393
کد مطلب : 16532
_main_pic_1422958535
اصفهان- نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: پنج شنبه هفته جاری مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حداد عادل در شاهین شهر برگزار می شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه حضور مسئولان عالی رتبه ارزشی و ولایتمدار در بین مردم از ویژگی های بارز انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: پیامی که این حضور در جامعه مخابره می کند حاوی این مطللب است که فاصله بین مردم و مسئولین وجود ندارد.

وی در ادامه با اعلام خبر سفر قریب الوقوع دکتر حداد عادل به شاهین شهر، افزود: به مناسبت بزرگداشت سی و ششمین سالگرد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با پیگیرهای مثمرثمری که در مجلس شورای اسلامی انجام دادیم از دکتر حداد عادل جهت حضور در جمع مردم همیشه در صحنه شاهین شهر دعوت به عمل آوردیم.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: همایش بزرگداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز پنج شنبه هفته جاری با حضور اقشار مردم شاهین شهر  و با سخنرانی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مسجد فاطمیه (س) برگزار خواهد شد.

هدف اصلی سفر رئیس جمهور به اصفهان حل موضوع «آب» است

وی در ادامه به کاهش بارندگی ها در استان اشاره کرد و بیان داشت: هدف اصلی سفر رئیس جمهور کشورمان به اصفهان حل و فصل موضوع «آب» است و امیدواریم در سفر دولت تدبیر و امید تصمیمی اتخاذ گردد که مشکل آب استان اصفهان به طور کامل برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *