آخرین اخبار

دیدار با معاون وزیر ورزش وجوانان

آقای حاجی با حضور در وزارت ورزش و جوانان به بررسی مشکلات ورزشی شهرستان های شاهین شهر و میمه  و برخوار پرداخت. در این دیدار که دکتر مناف هاشمی معاون مالی ،اداری و آقای عزیزی مدیر کل امور مجلس وزارت ورزش وجوانان و آقای شفیعی مدیر کل بودجه وزارت ورزش وجوانان حضور داشتند، در مورد […]

اشتراک گذاری
15 بهمن 1393
کد مطلب : 16523

آقای حاجی با حضور در وزارت ورزش و جوانان به بررسی مشکلات ورزشی شهرستان های شاهین شهر و میمه  و برخوار پرداخت.

در این دیدار که دکتر مناف هاشمی معاون مالی ،اداری و آقای عزیزی مدیر کل امور مجلس وزارت ورزش وجوانان و آقای شفیعی مدیر کل بودجه وزارت ورزش وجوانان حضور داشتند، در مورد مشکلات ورزش منطقه و نبودن اعتبار کافی برای پروژه های ورزشی بحث و تبادل نظر شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شهرستان برخوار از شهرستان های بسیار محروم است و اعتبار مناسبی شامل این شهرستان نمی شود و در بودجه سال ۹۴ هیچ نوع پروژه ای را دولت برای این شهرستان پیش بینی نکرده است. تعدادی پروژه نیمه تمام در شهرستان برخوار داریم که اعتبار لازم را می طلبد و اعتبار اختصاصی شهرستان ،آنهارا تکمیل نمی کند.

آقای حاجی افزود: شاهین شهرومیمه نیز با توجه به اینکه دارای استعداد های بالقوه ورزشی می باشد با داشتن جمعیت بالا و مهاجرت روز افزون، یک زمین چمن برای ورزش ندارد. در جلسه ای که درتاریخ ۹۳/۱۰/۲۴با آقای گودرزی داشته ایم، مقرر شد که یک مجموعه ورزشی در شاهین شهر احداث شود.

 آقای دکتر هاشمی در ادامه جلسه ضمن خوش آمدگویی وتقدیر وتشکر از آقای حاجی بخاطر توجه به جوانان وامر ورزش در خصوص بودجه کم وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۳ و ادامه آن در سال ۹۴ گزارشی ارائه نمود و براجرایی شدن مصوبات جلسه بادکتر گودرزی تاکید کرد.

IMG_7509 IMG_7512 IMG_7519 IMG_7504

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *