آخرین اخبار

حاجی در دولت آباد: نماینده باید مشکلات و درد و دل مردم را بدون واسطه بشنود و به مسئولان منتقل کند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی غروب آفتاب روز چهارشنبه ۹۳/۱۱/۱به مسجد قائمیه دولت آباد رفت و با نمازگزاران این مسجد همنشین شد. آقای حاجی طی سخنانی وظیفه اصلی نماینده را قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون توصیف کرد و افزود: در این زمینه سعی […]

اشتراک گذاری
11 بهمن 1393
کد مطلب : 16486

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی غروب آفتاب روز چهارشنبه ۹۳/۱۱/۱به مسجد قائمیه دولت آباد رفت و با نمازگزاران این مسجد همنشین شد.

آقای حاجی طی سخنانی وظیفه اصلی نماینده را قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون توصیف کرد و افزود: در این زمینه سعی کرده ام در جلسات غایب نباشم، تاخیر نداشته باشم زودترصحن علنی را ترک نکنم، در رای گیری ها شرکت کنم و با مطالعه در خصوص طرحها و لوایح اظهار نظر کنم و خلاصه با وظیفه اصلی ام فعالانه برخورد داشته باشم وی در همین رابطه ادامه داد: از طرفی نماینده ، زبان گویای مردم است باید بی واسطه مشکلات و درد دل آنها را بشنود و به مسئولان منتقل کند. و به همین جهت در جمع موکلین حاضر می شویم تا از نزدیک حرفشان را بشنویم البته بهترین ناظر خود مردمند و بهترین اشکالات را خود مردم ملاحظه می کنند و پایه و اساس بیشتر تذکراتی که به مسئولین اجرایی می دهیم از همین گونه جلسات نشات می گیرد.

آقای حاجی در پایان به سوالات حضار پاسخ گفت.      

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *