آخرین اخبار

حاجی در مسجد سبزه علی خورزوق: وضعیت وام وسود بانک ها را به وزیر اقتصاد گوشزد کردم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه یکشنبه ۹۳/۱۰/۲۸به شهر خورزوق رفت ودر مسجد سبزه علی این شهر همنشین مردم شد. اقامه نماز جماعت مغرب وعشا به امامت حجه الاسلام فاضل رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار مقدمه ای معنوی برای همنشینی بود. آقای […]

اشتراک گذاری
11 بهمن 1393
کد مطلب : 16476

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه یکشنبه ۹۳/۱۰/۲۸به شهر خورزوق رفت ودر مسجد سبزه علی این شهر همنشین مردم شد. اقامه نماز جماعت مغرب وعشا به امامت حجه الاسلام فاضل رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار مقدمه ای معنوی برای همنشینی بود.

آقای حاجی به تشریح برنامه ملاقات با مردم در دفاتر و همنشینی در مساجد اشاره کرد و افزود: از اول شروع مسئولیت با هم قرار گذاشتیم هرچند ماه یکبار، دریک روستا با یک محله از شهر یکدیگر را ملاقات کنیم و از شما بشنویم و پاسخگوی شما باشیم و خوشحالم که امروز در این محله و این مسجد خدمت شما هستم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در ادامه به تحلیل مسائل منطقه، جهان اسلام وکشور پرداخت و به سوالات مردم پاسخ گفت.

وی در خصوص کیفیت خدمت رسانی اورژانس ۱۱۵ خورزوق اینطور توضیح داد: به هر حال کمبود  این خدمت در این منطقه مشهود بود و به لطف خدا این امکان فراهم شد اما لازم است دغدغه شما در بحث کیفیت خدمت رسانی این پایگاه را به مسئولین امر متذکر شویم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس نهم، سخت گیری موجود برای دریافت تسهیلات بانکی توسط افراد متوسط و ضعیف را از سوی شبکه بانکی تایید کرد و افزود: متاسفانه این واقعیت وجود داردکه هرچه سخت گیری در این زمینه هست برای افراد ضعیف است و اتفاقا عموم بازپرداخت وام ها توسط این قشر صورت می گیرد که از ترس آبروی خود حتی زودتر از موعد وام خود را تسویه می کنند اما بدهکاران بزرگ بانکی هم راحت تر وام می گیرند وهم آنچنان که از نامشان پیداست بدهی معوق دارند وبنده در جلسه اخیر با وزیر اقتصاد به ایشان هم در این مورد و هم در مورد سود بانک ها تذکر دادم.     


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *