آخرین اخبار

یکی از اهالی گز خطاب به آقای حاجی: اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی را شما ۴ ماه پیش تصویب کرده اید؟ چرا دولت اجرا نمی کند؟

مسجد امیر المومنین(ع) محله حاجی شهر گز روز پنجشنبه ۹۳/۱۱/۲میزبان طرح همنشینی با مردم بود. نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی  ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع مردم عزیز شهرگز، به تشریح وظیفه نماینده پرداخت و گفت: در امر قانونگذاری مسئولیت داریم و با حضور […]

اشتراک گذاری
11 بهمن 1393
کد مطلب : 16470

مسجد امیر المومنین(ع) محله حاجی شهر گز روز پنجشنبه ۹۳/۱۱/۲میزبان طرح همنشینی با مردم بود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی  ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع مردم عزیز شهرگز، به تشریح وظیفه نماینده پرداخت و گفت: در امر قانونگذاری مسئولیت داریم و با حضور مداوم در جلسات علنی و کمیسیونها در رای دادن هم دقت می کنیم چرا که در قیامت باید پاسخگو باشیم. از بعد نظارت هم با وسواس خاصی جلوگیری از تضییع حقوق مردم را پیگیری می کنیم. و بازدید سرزده از ادارات، مراکز خدماتی و سایر دستگاهها یکی از راههایی است که نحوه خدمت رسانی به مردم را با آن رصد می کنیم.

آقای حاجی در پاسخ به اظهارات یکی از حضار که پرسید: اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی را شما در ۴ ماه پیش تصویب کرده اید چرا دولت اجرا نمی کند؟ تصریح کرد: بنده برای بودجه سال ۹۲ تلاش زیادی کردم وهمکاران را متقاعد به این نکته که اگر این قانون اصلاح نشود هم مردم و هم شهرداری ها و دهیاریها متضرر می شوند و خوشبختانه مجلس به این موضوع رای داد و در سال ۹۲ پروانه ساختمانی، حق بیمه نداشت. اما در لایحه دولت برای سال ۹۳ متاسفانه این موضوع دیده نشد و هم دولت و هم نمایندگان علیرغم تذکرات زیادی که بنده دادم حاضر به حذف حق بیمه پروانه ساختمان نگردیدند و همانجا نامه ای خطاب به دکتر روحانی و دکتر لاریجانی نوشتم و عواقب این تصمیم را گوشزد کردم.

ایشان ادامه داد: خوشبختانه چند ماهی که از سال ۹۳ گذشت نمایندگان محترم مجلس به این مهم پی بردند و در صدد اصلاح این قانون برآمدند و این قانون همانطور که شما گفتید اصلاح شد و با پیگیری های مکرری که انجام شد چند روز قبل رئیس محترم جمهور آن را ابلاغ کردند و امیدوارم دستگاه اجرایی زودتر آنرا اجرا کند و مردم و شهرداریها و دهیاریها را از آن منتفع کند.

آقای حاجی در ادامه جلسه به سایر سوالات جواب داد.      

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *