آخرین اخبار

آقای حاجی از خانه سالمندان شاهین شهر و کارگاه تولیدی معلولین بازدید کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس اداره بهزیستی شاهین شهر و میمه روز چهارشنبه ۹۳/۱۱/۱از خانه سالمندان شاهین شهر بازدید کرد. گفتگوی صمیمی با افراد سالمندی که در این مرکز نگهداری می شوند و مسئولین این مرکز و تذکرات لازم برای رسیدگی به […]

اشتراک گذاری
11 بهمن 1393
کد مطلب : 16459

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس اداره بهزیستی شاهین شهر و میمه روز چهارشنبه ۹۳/۱۱/۱از خانه سالمندان شاهین شهر بازدید کرد.

گفتگوی صمیمی با افراد سالمندی که در این مرکز نگهداری می شوند و مسئولین این مرکز و تذکرات لازم برای رسیدگی به مسائلی که مطرح شد از موارد بازدید بود.

آقای حاجی سپس راهی شهر گرگاب شد و از کارگاه تولیدی معلولین دیدن کرد. در این دیدار آقای جانثاری متصدی این کارگاه ضمن برشمردن گوشه ای ازمشکلات معلولین خواستار رسیدگی به آنها شد.

عضو فراکسیون حمایت از معلولین مجلس شورای اسلامی نیز با اظهار خرسندی از ایجاد چنین کارگاهی گفت: اینکه خود شما تلاش کرده اید وچندین معلول جسمی را به کار گرفته اید کار بزرگی است و باید از شما حمایت کرد. ضمن اینکه اشتغال معلولین می تواند زمینه ساز بهبود سلامت جسمی، روحی و روانی آنها باشد و این عمل شما تحسین برانگیز است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای  اسلامی در خاتمه این بازدید دستورات لازم را برای رفع مشکلات مطرح شده صادر کرد.    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *