آخرین اخبار

دیدار با ایثارگران :

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۹۳/۱۱/۱باحضوردر شهر گز با آزاده سر افراز احمدی و خانواده شهید چاوشی دیدار کرد. آقای احمدی که آزاده و جانباز و رئیس  هیات کوهنوردی شاهین شهر و میمه است طی سخنانی خواستار توجه به ورزش جانبازان شد […]

اشتراک گذاری
11 بهمن 1393
کد مطلب : 16451

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۹۳/۱۱/۱باحضوردر شهر گز با آزاده سر افراز احمدی و خانواده شهید چاوشی دیدار کرد.

آقای احمدی که آزاده و جانباز و رئیس  هیات کوهنوردی شاهین شهر و میمه است طی سخنانی خواستار توجه به ورزش جانبازان شد وی همچنین به ذکر خاطرات دوران اسارت و فتح قله های مرتفع جهان پرداخت.

آقای حاجی نیز با تشکر از رشادتهای همه ایثارگران در خصوص مشکل پیش آمده برای همسر این آزاده به مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر توصیه کرد.

برنامه بعدی دیدار با خانواده شهید چاوشی بود پس از استماع سخنان پدر بزرگوار این شهید، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ،تنفس در فضای امن کنونی کشور را مرهون مجاهدتهای  ایثارگران و بویژه شهدای والامقام دانست و از خداوند بزرگ برای شادی روح آنها طلب رحمت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *