آخرین اخبار

بازدید از سازمان اسناد وکتابخانه ملی استان اصفهان

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی صبح روز دوشنبه ۲۹ /۹۳/۱۰با حضور در سازمان اسناد وکتابخانه ملی استان اصفهان با رئیس و کارکنان این مجموعه به گفتگو پرداخت. آقای عیوض زاده ضمن اظهار خرسندی از قبول دعوت وحضور آقای حاجی به تشریح وظایف این سازمان پرداخت. وی گفت: […]

اشتراک گذاری
04 بهمن 1393
کد مطلب : 16389

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی صبح روز دوشنبه ۲۹ /۹۳/۱۰با حضور در سازمان اسناد وکتابخانه ملی استان اصفهان با رئیس و کارکنان این مجموعه به گفتگو پرداخت.

آقای عیوض زاده ضمن اظهار خرسندی از قبول دعوت وحضور آقای حاجی به تشریح وظایف این سازمان پرداخت. وی گفت: از سال ۱۳۷۵ این سازمان بصورت منطقه ای و با سرپرستی استان های اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال وبختیاری و مرکزی جهت نگهداری اسناد ملی، کتابهای چاپ این استانها ونشریات منتشره ایجاد شده است اما بزرگترین مشکل ما کمبود فضاست که امکان نگهداری تمامی این آثار را نداریم مثلاً چند وقت پیش یک جلد کلام الله مجید قدیمی را از یکی از شهروندان گز برخوار به هدیه شش میلیارد وششصد میلیون ریال خریداری کردیم اما بجهت عدم وجود مکان مناسب مجبور به ارسال آن به تهران شدیم.

آقای حاجی نیز ضمن اظهار تشکر از زحمات پرسنل این مجموعه بر پیگیری حل مشکل این مجموعه تاکید واز قسمت های مختلف سازمان بازدید کرد.   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *