آخرین اخبار

معاون وزیر آموزش و پرورش :نسبت به وضعیت نامطلوب فضاهای آموزشی شاهین شهر ومیمه و برخوار حساسیت داریم

دکتر رئیسی ، رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور روز پنجشنبه ۹۳/۱۰/۲۵از فضاهای آموزشی شهرستان های  شاهین شهر ومیمه و برخوار  بازدید کرد. نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰ صبح از دکتر رئیسی که از طریق زمینی وارد بخش میمه شده بود استقبال کرد. […]

اشتراک گذاری
29 دی 1393
کد مطلب : 16360

دکتر رئیسی ، رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور روز پنجشنبه ۹۳/۱۰/۲۵از فضاهای آموزشی شهرستان های  شاهین شهر ومیمه و برخوار  بازدید کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰ صبح از دکتر رئیسی که از طریق زمینی وارد بخش میمه شده بود استقبال کرد.

بازدید از چند مدرسه تخریبی در بخش میمه (حافظ،کوثر وپروین) ونیز بازدیداز مدرسه آزادی میمه از برنامه های ایشان در این بخش بود.

حضور در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیر ساز ۹ کلاسه در شهر گرگاب برنامه بعدی رئیس سازمان نوسازی وتجهیز مدارس کشور بود.

آقای دکتر رئیسی در این مراسم ضمن تقدیر از خیریه امام علی ابن ابیطالب (ع) بخاطر ساخت این مدرسه  اعلام کرد :بار اصلی ساخت مدارس را در شرایط فعلی خیرین بعهده دارند. وی سپس از مدارس تخریبی حضرت ولیعصر (عج) وعسگریه دیدن کرد.

برگزاری جلسه در مرکز رفاهی معلمان شاهین شهر وتصمیم گیری در خصوص موارد بازدید شده، برنامه پایانی در شهرستان شاهین شهر و میمه بود.

هنرستان خیر ساز عمادی ، مدرسه تخریبی تمدن ، مدرسه خیر ساز رفیعی ، استخر فرهنگ ، مدرسه تخریبی قدس و مدرسه خیر ساز مومنی در شهرستان برخوار مورد بازدید قرار گرفت و در پایان جلسه ای با حضور شوراهای اسلامی ، شهرداران ، دهیاران و روسای گروههای مشورتی محلی تشکیل گردید.

معاون امور عمرانی وزیر آموزش و پرورش ضمن اظهار خرسندی از حضور در شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار تصریح کرد:به دعوت آقای حاجی و جهت بازدید از حوزه انتخابیه ایشان به این منطقه آمده ام واز فضاهای مختلفی در نقاط مختلف دیدن کردم نسبت به وضعیت نامطلوب حساسیت داریم و امیدواریم با تصمیماتی که اتخاذ می کنیم در جهت بهبود آنها قدم برداریم.

معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: درست است که فلسفه وجودی مسئولان رفع مشکلات است ولی محدودیت منابع را هم در نظر بگیرید متاسفانه وضعیت بودجه ای ما به گونه ای نیست که توان بازسازی مدارس تخریبی شما را داشته باشیم و به همین جهت هر آنچه که آقای سجاد (مدیر کل نوسازی مدارس استان) وجناب آقای حاجی تصمیم بگیرند بنده قبول دارم و خود را به انجام آن متعهد می دانم.      

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *