آخرین اخبار

حاجی در محسن آباد: مکر عربستان وهمدستانش در توطئه نفتی، بزودی به خودشان برخواهد گشت.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه ۹۳/۱۰/۲۵پس از بدرقه رسمی آقای دکتر رئیسی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور ،رهسپار تنها روستای بخش مرکزی برخوار شد تا همنشین مردم با صفای این روستا در مسجد  الکریم شود. پس از اقامه […]

اشتراک گذاری
29 دی 1393
کد مطلب : 16354

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه ۹۳/۱۰/۲۵پس از بدرقه رسمی آقای دکتر رئیسی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور ،رهسپار تنها روستای بخش مرکزی برخوار شد تا همنشین مردم با صفای این روستا در مسجد  الکریم شود.

پس از اقامه نماز جماعت مغرب وعشا ، یکی از اعضای شورای اسلامی روستا با تقدیر از آقای حاجی بخاطر حل معضل سه راهی محسن آباد و سایر مصوبات اجرا شده سفیران خدمت به ابتکار ایشان، خواستار پیگیری نماینده برای اجرای سایر مصوبات شد.

آقای حاجی ضمن گرامیداشت ایام خاطره انگیز پیروزی انقلاب اسلامی ، به ۲۶ دیماه سالروز فرار شاه خائن از ایران اشاره کرد و افزود: فضای سیاه وظالمانه آنروز کشور باعث شد تا مردم علیه حکومت خاندان پهلوی قیام کنند وبالاخره در ۲۶ دیماه محمد رضا پهلوی از میهن مان گریخت وکم کم مقدمه پیروزی انقلاب فراهم شد.

ایشان در همین زمینه ادامه داد: امروز و به برکت خون شهدا ومجاهدت فجر آفرینان و شما مردم عزیز، آثار وبرکات انقلاب اسلامی در سرتاسر منطقه قابل مشاهده است وبحمدلله انقلاب ما به یک نقطه اتکای مستحکم برای آزادی خواهان ومستضعفان عالم تبدیل شده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی ، کاهش اعتبارات عمرانی بدلیل تحریم اقتصادی مستکبرانه غربی ها را دلیل اصلی عدم اجرای بسیاری از پروژه های عمرانی در کشور و حوزه انتخابیه دانست واضافه کرد: توطئه جدید عربی – غربی به محوریت عربستان را نوع دیگری از تحریم در زمینه اقتصادی است که با هدف کاهش درآمد ایران و روسیه طرح ریزی شده است اما انشاالله مکر عربستان ودیگر همدستانش بزودی به خودشان بر خواهد گشت.

آقای حاجی در پایان به سوالات حضار پاسخ گفت.    

IMG_1838 IMG_1848

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *