آخرین اخبار

برنامه های روز جمعه مصادف با ۱۷ ربیع الاول

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه ۱۳۹۳/۱۰/۲۰با حضور در شهر خورزوق، مسائل ومشکلات محله دلیگان را در جمع گروه مشورتی خود ومسئولین محلی بررسی کرد. وی سپس راهی شهر گز شد تا در مراسم تجلیل از خیر نیکوکار مسکن ساز شرکت کند .نیکوکاری که چندین واحد […]

اشتراک گذاری
22 دی 1393
کد مطلب : 16334

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه ۱۳۹۳/۱۰/۲۰با حضور در شهر خورزوق، مسائل ومشکلات محله دلیگان را در جمع گروه مشورتی خود ومسئولین محلی بررسی کرد.

وی سپس راهی شهر گز شد تا در مراسم تجلیل از خیر نیکوکار مسکن ساز شرکت کند .نیکوکاری که چندین واحد مسکونی خود را در اختیار زوج های جوان نیازمند قرار می دهد.

دراین مراسم آقای حاجی با ذکر عناوینی از خدمات خیرین شهر گز، خواستار برگزاری جلسه ای در این شهر وبا حضور خیرین سایر نقاط حوزه انتخابیه برای الگو برداری وتبادل نظر با نیکوکاران گزی شد.

ایشان سپس در جمع هنرمندان خوشنویس شاهین شهر حضور یافت واز نزدیک عرض ارادت خطاطان به ساحت مقدس حضرت محمد مصطفی(ص) را به تماشا نشست.

آقای بو سعیدی رئیس انجمن خوشنویسان شاهین شهر ضمن عرض خیر مقدم ، هدف از برگزاری این جلسه را کتابت آثاردر اظهار ارادت به مقام پیامبر اکرم(ص) توصیف کرد وافزود:جای بسی خوشحالی است که در جمع ما حاضر شده اید شما نماینده مردمی هستید وما با شما راحت درد دل می کنیم مهمترین مشکل ما نداشتن مکان برای انجمن است وامیدواریم با سفارش جنابعالی از این خانه به دوشی رها شویم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی با عرض تبریک میلاد مسعود پیامبر مکرم اسلام (ص) وامام جعفر صادق(ع)، اظهار داشت:خبردارشدیم مشغول نوشتن هستید، برای عرض خدا قوت خدمت شما رسیدیم. مطالب ارزنده ای را مطرح کردیدحتما بعنوان نماینده شما، در جاهایی که لازم باشدصدای شما را خواهم رساند.

وی ادامه داد:هنر خوشنویسی، هنری مقدس است وبراساس فرمایش مقام معظم رهبری هرچه با هنر آمیخته شود ماندگار می شود از این رو مساله خرید آثار هنری توسط ادارات وآموزش خوشنویسی در مدارس توسط اعضای انجمن را پیگیری خواهم کرد.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس نهم سپس ،شاهین شهر را به مقصد کمشچه ترک کرد تا در جمع رزمندگان واحد مهندسی رزمی لشگر ۱۴ امام حسین(ع) سخنرانی کند.

اقامه نماز جماعت مغرب وعشا در مسجد قمر بنی هاشم (ع)این شهر و خوش آمدگویی توسط حجه الاسلام والمسلمین ملایی مقدمه سخنان ایشان بود.

آقای حاجی باتبریک میلاد فرخنده پیامبر اعظم حضرت محمد ابن عبدالله(ص) وامام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت ۱۹ دیماه گفت: قیام مردم قم وبدنبال آن نقاط دیگر کشور به رهبری امام خمینی (ره) با استقامت جانانه منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد ودر بقیه مراحل حفظ انقلاب نیز مثل دفاع مقدس ، مقاومت رمز پیروزی بود وشما عزیزان شاهدان زنده آن روزهای حماسه، مقاومت وایثار هستید.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به جنگ نفتی اخیر عربستان وبازی این کشور در زمین استکبار اشاره ای داشت وتاکید کرد: همانگونه که در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی  ودفاع مقدس با مقاومت پیروز شدیم در جنگ های جدید مثل تهاجم فرهنگی، تحریم اقتصادی وجنگ نفتی نیز با مقاومت پیروز خواهیم شد.

وی در همین رابطه اضافه کرد:هر حادثه و توطئه ای که علیه مذهب حقه شیعه صورت می پذیرد عربستان پای ثابت آن است امروز هم جنگ نفتی با بازیگری آنها علیه ما در جریان است ولی به لطف خدا شکست نصیب شان خواهد شد. همانگونه که حیات خلوتشان، یعنی یمن را از دست رفته می بینند، نقشه های شوم شان را نقش بر آب مشاهده خواهند کرد. شما در قضیه انقلاب یمن یک جوان ۳۶ ساله بنام سید عبد المالک بدر الدین را می بینید که انسان احساس می کند یکی از همین بسیجی های کشور خودمان است. خب معلوم است که حکام سعودی را عصبانی می کند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم ادامه داد: امروز به برکت مجاهدت شهیدان، انقلاب اسلامی در همه جای منطقه تاثیر گذار است ودر بیش از ۳۰ کشور جهان تفکر شیعی در حوزه های علمیه در حال گسترش است یکی از همین رویش های انقلاب عزیز، شیخ ابراهیم زاکزاکی است که در راهپیمایی روز قدس امسال سه نفر از فرزندان توسط تکفیری های خبیث به شهادت رسیدند اما خم به ابرو نیاورد اوکسی است که برکت تبلیغش بیش از ۱۲ میلیون نفر از جمعیت نیجریه شیعه شده اند وباز معلوم است که چه کسانی باید عصبانی باشند.

آقای حاجی در پایان با ادای احترام به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی ودفاع مقدس بخصوص شهدای جان بر کف واحد مهندسی رزمی ، اظهار امیدواری کرد بزودی پرچم انقلاب اسلامی بدست با کفایت صاحب اصلی اش امام زمان(عج)در تمام گیتی به اهتزازدر آید.

حضور در جمع روحانیون ونخبگان شهر خورزوق وسخنرانی وتحلیل اوضاع سیاسی کشور برنامه پایانی آقای حاجی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *