آخرین اخبار

متن نطق ۵ دقیقه ای حسینعلی حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار درصحن علنی مجلس شورای اسلامی ۹۳/۱۰/۱۴

بسمه تعالی   قرآن مجید در سوره بقره می فرماید :کسانی که حقیقت را می دانند و نمی گویند، ملعون خدا هستند، الااینکه توبه کنند، عمل صالح انجام دهند وخطای خود را بیان کنند. چرا اصحاب فتنه، چرا سران فتنه که هدف براندازی نظام مقدس مردم سالاری دینی را داشتند توبه نمی کنند ؟ قرآن […]

اشتراک گذاری
15 دی 1393
کد مطلب : 16273

بسمه تعالی

 

قرآن مجید در سوره بقره می فرماید :کسانی که حقیقت را می دانند و نمی گویند، ملعون خدا هستند، الااینکه توبه کنند، عمل صالح انجام دهند وخطای خود را بیان کنند.

چرا اصحاب فتنه، چرا سران فتنه که هدف براندازی نظام مقدس مردم سالاری دینی را داشتند توبه نمی کنند ؟

قرآن هیچ وقت وحدت با منافقین و فتنه گران را توصیه نمی کند

بلکه قرآن فتنه را اکبر از قتل واشد از قتل می داند

آیا می توان با کسانی که خیمه {عزای }سید الشهدا (ع) رادر روز عاشورا آتش زدند می توان با اینها وحدت کرد؟

البته می دانیم که برخورد با فتنه گران وکسانی که دشمنان مردم ایران از آنان حمایت کرده اند نیازمند بصیرت است،چنانچه حضرت علی (ع) می فرماید:”ولایحمل هذا العلم الا اهل الصبر والبصر”ولذا باید توجه کنیم عاملین تفرقه کسانی بودند که آرای  ۴۰ میلیونی مردم را نادیده گرفتند.

از ملت انقلابی به خاطر حضور با شکوه در صحنه  حماسه ۹ دی واز صداوسیما ،مجددا به جهت شفاف سازی ها واقدامات خوبی که در سالروز این حماسه به انجام رساند تشکر می کنم.

دهه چهارم انقلاب به نام دهه پیشرفت و عدالت نام گذاری شده وآنچه امروز به نظر می رسدازمسائل مهمه کشور می باشد برنامه ریزی وجهت گیری های دولت برای رسیدن به اهداف این نام گذاری است.

– اعضای محترم هیات دولت!

– آقای حجتی وزیر محترم جهاد کشاورزی!

آیا توجه دارید که دامداران ما دام های مادر را به سلاخی می برند آیا توجه داریم بااین روند، سال آینده وسالهای آتی با موجبات کاهش تولید گوشت قرمز مواجه خواهیم شد؟

آیا می دانیم این عملا در مقابل سیاست های اقتصاد مقاومتی است؟ مگر شما مسئول تنظیم بازار نیستید؟ آیا خرید گوشت زنده به قیمت ۱۷۰۰۰ تومان توسط دلالها وفروش به مردم بین ۳۰تا ۳۲ هزار تومان درست است؟

این برنامه ریزی هم به ضرر تولید کننده وهم مصرف کننده است.

آیا اگر شما مسئول تنظیم بازار هستید که هستید اگر قیمت تمام شده هر کیلو مرغ ۴۱۰۰ تومان است. چرادلالها تنها ۲۹۰۰ تومان می خرند وبه مصرف کننده ۵۰۰۰ تومان وبلکه بالاتر می فروشند؟این هم به ضرر تولید کننده وهم مصرف کننده است.

ضمن تشکر از دولت به خاطر استمهال ۳ ساله وام های بخش کشاورزی، اما از آقاینوبخت انتظار است در جبران خسارت وارده به کشاورزان صیفیکار مهاجر دستور تسریع صادر نمایند.

آقای وزیر جهاد کشاورزی!

پیشنهاد می شود هرچه زودتر ، نظام جدول کشت را براساس نیازهای  داخلی وبازار صادراتی کشورهای همجوار وجهان ارائه نمایید تا شاهد تولید کم یا زیاد محصولات مثل گوجه ، سیب زمینی ،پیاز وصیفیجات نباشیم.

از دولت محترم انتظار است ماده پنج قانون هدفمندی یارانه ها را اجرا تا از هدر رفت چند هزار میلیارد تومان که اکنون به جیب قاچاقچیان ودلالان آرد وگندم واریز می شود جلوگیری شود.

آقای گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان!

آیا اطلاع دارید چند دهه است هرچه بودجه ورزش به استان اصفهان می آید در حسابها بلوکه شده وبخش ورزش و ورزشکاران و جوانان در استان از آن بهره ای نمی برند؟ چه کسی جوابگو است؟ چرا بین آنان نمی آیید؟ چرا علیرغم چندین بار دعوت از آمدن بین جوانان حوزه انتخابیه این جانب طفره می روید؟

ملت ایران صاحب بصیرت است ودر همه مقاطع حساس مثل ۹ دی عزم خود را به منصه ظهور می رساندملت ایران به خوبی می داند فشارهای جدید در طرح عربی ، آمریکایی صهیونیستی با هدف کاهش قیمت نفت، برای محدود کردن حرکت پویا وبیداری اسلامی در منطقه از جمله عراق،لبنان، غزه، سوریه، بحرین ،یمن وپیشرفت آن در دیگر نقاط است.

لذا پیشنهادم به مجلس شورای اسلامی است  که بیاییم با یک تصمیم انقلابی ناف بودجه سال ۹۴ را از نفت جدا سازیم،تا هم دشمن مایوس گردد وهم طرحی نو درریل اقتصاد کشور در اندازیم.

آقای رئیس جمهور!

 ده ماه از دعوت جنابعالی وهیات محترم دولت برای سفر به استان اصفهان گذشت،امید است هرچه زودتر سفر انجام شود و از مسائل استان که موضوع تامین آب برای جمعیت ۵ میلیونی است راه کار اساسی  ودراز مدت اتخاذ نمایید.

آقای طیب نیا – آقای نوبخت!

بیایید به وضعیت مالیاتی استان اصفهان نگاه کنید

آیا می دانیدهر فرد استان اصفهان در حالی که ۷۵۰۰۰۰ تومان مالیات می دهد تنها ۴۷۰۰۰ تومان اعتبار عمرانی می گیرد.

چرا از ۱۳ هزار میلیارد تومان افزایش مالیاتی ۱۰% آن به استان اصفهان و ۹۰% مابقی به ۳۰ استان تقسیم شده؟ چرا از حدود ۱۰۰۰۰ پروژه ودستگاه استانی وشهرستانی بودجه گیرنده در پیوست بودجه تنها ۱۴۰ پروژه از استان اصفهان باشد؟

والسلام عیکم ورحمه الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *