آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در نطق میان دستور: طرح عربی صهیونیستی کاهش قیمت نفت با هدف جلوگیری از گسترش انقلاب‌های منطقه محکوم به شکست است

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس، کاهش جهانی قیمت نفت را طرحی عربی صهیونیستی برای شکست انقلاب‌های منطقه دانست و از نمایندگان مجلس خواست با یک تصمیم انقلابی وابستگی بودجه ۹۴ به نفت را قطع کنند. به گزارش خبرگزاری خانه ملت حسینعلی حاجی دلیگانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۴ […]

اشتراک گذاری
15 دی 1393
کد مطلب : 16267
91090_orig
نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس، کاهش جهانی قیمت نفت را طرحی عربی صهیونیستی برای شکست انقلاب‌های منطقه دانست و از نمایندگان مجلس خواست با یک تصمیم انقلابی وابستگی بودجه ۹۴ به نفت را قطع کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت حسینعلی حاجی دلیگانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۴ دی) مجلس اظهار کرد: قرآن می‌فرماید کسانی که حقیقتی را می‌دانند و نمی‌گویند ملعون خدا هستند الا اینکه توبه کنند، عمل صالح انجام دهند و خطای خود را بیان کنند. چرا اصحاب فتنه و سران فتنه که هدف براندازی نظام مقدس و مردم‌سالاری دینی را داشتند توبه نمی‌کنند.

 

وی افزود: قرآن هیچ وقت وحدت با منافقین و فتنه‌گران را توصیه نمی‌کند بلکه قرآن فتنه را اکبر و اشد از قتل می‌داند، آیا می‌توان با کسانی که خیمه سیدالشهداء را در روز عاشورا آتش زدند وحدت کرد؟ البته می‌دانیم برخورد با فتنه‌گران و کسانی که دشمنان مردم ایران از آنان حمایت کردند نیازمند بصیرت است.

 

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس با بیان اینکه عاملین تفرقه کسانی بودند که آرای ۴۰ میلیونی مردم را نادیده گرفتند، اظهار کرد: از مردم انقلابی به خاطر حضور باشکوه در حماسه ۹ دی و از صداوسیما به جهت شفاف‌سازی و اقدامات خوب در سالروز حماسه ۹ دی تشکر می‌کنم.

 

حاجی دلیگانی با اشاره به نامگذاری دهه چهارم انقلاب به نام دهه پیشرفت و عدالت، تصریح کرد: آنچه از مسائل مهم کشور است برنامه‌ریزی و جهت‌گیری دولت برای رسیدن به اهداف این نامگذاری است.

 

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: آیا توجه دارید که دامداران ما دام‌های مادر را به سلاخی می‌برند؟ آیا می‌دانید این امر در سال آینده ما را با کاهش تولید گوشت قرمز مواجه می‌کند؟ و اینکه این کار عملا در مقابل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قرار دارد؟ مگر شما مسئول تنظیم بازار نیستید، آیا خرید گوشت زنده به قیمت ۱۷ هزار تومان توسط دلال‌ها و فروش به مردم بین ۳۰ تا ۳۲ هزار تومان درست است؟ این هم به ضرر تولیدکننده است و هم مصرف‌کننده. اگر شما مسئول تنظیم بازار هستید پس چرا وقتی قیمت تمام شده هر کیلو مرغ ۴۱۰۰ است دلالان آن را به قیمت ۲۹۰۰ می‌خرند و آن را به قیمت پنج هزار یا بالاتر به مصرف‌کننده می‌فروشند.

 

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس ضمن قدردانی از دولت به خاطر استمهال سه ساله وام‌های بخش کشاورزی، یادآور شد: از آقای نوبخت انتظار می‌رود دستور تسریع در جبران خسارات وارده به کشاورزان صیفی‌کار را صادر کنند. همچنین به وزیر جهاد کشاورزی پیشنهاد می‌شود هر چه زودتر نظام جدول کشت را بر اساس نیازهای داخلی و بازار صادراتی کشورهای همجوار و جهان ارائه کنند تا شاهد تولید کم یا زیاد محصولاتی مثل سیب‌زمینی، پیاز، گوجه و صیفی‌جات نباشیم.

 

این نماینده مجلس خطاب به وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: آیا اطلاع دارید بودجه ورزش در حساب‌ها بلوکه شده و بخش ورزش از آن بهره‌ای نمی‌برد؟ چرا بین جوانان نمی‌آیید؟

 

حاجی دلیگانی ادامه داد: ملت ایران صاحب بصیرت است و در تمام مقاطع حساس عزم خود را به منصه ظهور رسانده و می‌داند طرح عربی صهیونیستی کاهش قیمت نفت با هدف جلوگیری از گسترش انقلاب‌های منطقه در سوریه، عراق و … است لذا مجلس با یک تصمیم انقلابی ناب بودجه ۹۴ را از نفت ببرد تا هم دشمن مایوس شود و هم طرحی نو در ریل اقتصادی کشور در اندازیم.

 

وی در پایان با بیان اینکه چندین ماه از دعوت دولت به استان اصفهان گذشته، خواستار انجام این سفر استانی، در نظر گرفتن یک راهکار اساسی برای حل مشکل آب و حل و فصل مسائل مربوط به مالیات استان اصفهان شد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *