آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی: اظهارنظر سیاسیون در مورد فتنه ۸۸ در حافظه تاریخی ملت ضبط خواهد شد

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس ضمن تشکر از صدا و سیما به دلیل شفاف سازی های حوادث سال ۸۸ و حماسه ۹ دی گفت: اظهارنظر سیاسیون در مورد فتنه سال ۸۸ و حماسه ۹ دی در حافظه تاریخی ملت ضبط خواهد شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی […]

اشتراک گذاری
09 دی 1393
کد مطلب : 16172
حاج2
نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس ضمن تشکر از صدا و سیما به دلیل شفاف سازی های حوادث سال ۸۸ و حماسه ۹ دی گفت: اظهارنظر سیاسیون در مورد فتنه سال ۸۸ و حماسه ۹ دی در حافظه تاریخی ملت ضبط خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۹ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود شهادت سردار تقوی و سه تن از پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک و تسلیت گفت.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از صدا و سیما به دلیل شفاف سازی هایی که در سال ۸۸ و امسال در خصوص فتنه و حماسه ۹ دی به انجام رسانده تشکر می کنم افزود: خصوصا مصاحبه های انجام شده با سیاسیون کشور که آنها مواضع خود را به صراحت در مورد فتنه مطرح کردند بسیار مناسب بود اما جای اظهار نظر تعدادی از سیاسیون مثل آیت الله هاشمی و حجت الاسلام روحانی و سیدحسن خمینی در این راستا خالی است.

وی افزود: ملت انقلابی و ولایی ایران اینها را در ذهن تاریخی خود ثبت و ضبط خواهد کرد.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه اقدام ستاد کل نیروهای مسلح در فراهم کردن موردی تسهیلاتی برای حضور ورزشکاران مشمول برای خروج از کشور مسأله ای نیست اما صدور مجوز برای جاعلین به ظاهر ورزشکار کاری از نوع تضییع حقوق مردم است.

وی خطاب به گودرزی ادامه داد: اهمیت دادن به ورزش فقط پرداختن پول به چند تیم خاص فوتبالی نیست. به جا است از اتاق خود بیرون آمده و نقطه نظرات جوانان ورزشکار را شنیده و در حوزه انتخابیه من ببینید که جوانان در دخمه ها ورزش می کنند و کمترین اعتبار در اختیار هیأت های ورزشی نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: علی رغم ابلاغ سیاست های کلی نظام راجع به افزایش جمعیت هنوز در زیر مجموعه وزارت بهداشت یک وحدت رویه درست برای تنبیه و تشویق این موضوع مهم وجود ندارد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *