آخرین اخبار

حاجی در گفت‌وگو با فارس: حضور مجاهدانه مردم در ۹ دی برخاسته از دشمن‌شناسی و وقت‌شناسی بود

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: حضور مجاهدانه مردم در نهم دی ۸۸ برخاسته از بصیرت، دشمن شناسی و وقت‌شناسی بود. حسینعلی حاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میمه پیرامون فرا رسیدن سالگرد حماسه عظیم و ماندگار مردم در ۹ دی، اظهار کرد: حضور مجاهدانه مردم در نهم دی ۸۸ برخاسته از بصیرت، […]

اشتراک گذاری
09 دی 1393
کد مطلب : 16168

حاج

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: حضور مجاهدانه مردم در نهم دی ۸۸ برخاسته از بصیرت، دشمن شناسی و وقت‌شناسی بود.

حسینعلی حاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میمه پیرامون فرا رسیدن سالگرد حماسه عظیم و ماندگار مردم در ۹ دی، اظهار کرد: حضور مجاهدانه مردم در نهم دی ۸۸ برخاسته از بصیرت، دشمن‌شناسی و وقت‌شناسی بود.

وی با بیان اینکه نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه حرکت عظیم و ماندگار مردمی ایران اسلامی است، افزود: شبیه این حرکت بزرگ ملت را در اوایل انقلاب نیز داشتیم و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه بزرگ، حرف اصلی ملت ایران یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی به خوبی تبیین شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس ادامه داد: روز نهم دى ۱۳۸۸ نشان داد که انقلاب اسلامى ایران برای همیشه  زنده است و مردم و سیل خروشان ملت ایران حامى این انقلاب هستند و اگر احساس کنند که این انقلاب در خطر افتاده به میدان می‌آیند و با حضور خود نشان می‌دهند که ملت ایران بیدار است.

حاجی تصریح کرد: حضور آگاهانه و بصیرت‌مندانه وقتى با وقت‌شناسی و حضور به هنگام همراه شد، اثرى شگرف می‌آفریند چنان‌که ۹ دى ۱۳۸۸ چنین کرد.

وی یادآور شد: در ماجراى انتخابات سال ۸۸ فتنه‌گران، فریب‌کاران و فریب‌خوردگان در کنار سران خارجى جریان فتنه که همان استکبار جهانى بود، تلاش زیادی کردند تا فضاى غبارآلوده را زمینه‌ای براى فریب مردم کنند.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس متذکر شد: در این فتنه، دشمنان ملت، سران و اثرگذاران خارجى و داخلى فتنه کوشش کردند تا مردم را در برابر نظام اسلامى قرار دهند اما به بن‌بست برخورد کردند.

وی اظهار کرد: برای اینکه بدانیم مکر دشمن هنوز تمام نشده است و در صورت پیدا کردن روزنه‌ای از امید، برای ضربه زدن به نظام اسلامی، لحظه‌ای تأمل نمی‌کنند باید ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی بداریم.

حاجی با بیان اینکه افرای که در فتنه ۸۸ نقش داشتند به ارزش‌های انقلاب و دینی ما اهانت کردند، اضافه کرد: مردم با صبر و حوصله‌ای که به خرج داده بودند در حماسه نهم دی با حضور باشکوه خود، به خوبی پاسخ آنها و هم‌پیمانان خارجی‌شان را دادند.

وی ادامه داد: آمریکا و انگلیس به دلیل خوی شیطانی و استعماری که دارند همیشه به دنبال ایجاد تنش در داخل کشورها و بردن منفعت خود بوده‌اند و به همین دلیل سربازانی را در داخل کشورها برای ایجاد تنش و رسیدن به اهداف شوم خود به کارگیری می‌کنند.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه بصیرت با رجعت و پیروی کردن از رهبری به وجود می‌آید، تاکید کرد: نداشتن بصیرت موجب همراهی برخی فریب‌خوردگان در داخل کشور با استعمارگران خارج از کشور شد.

وی تصریح کرد: همان‌گونه که فعالیت فتنه‌گران به جایی نرسید امروزه فعالیت برخی اشخاص حامی فتنه‌گران در کشور برای شستشو و پاک جلوه دادن فتنه‌گران نیز به جایی نخواهد رسید.

حاجی اضافه کرد: آنچه که امروزه قیمت و حتی فروش نفت کشورمان را کاهش داده است و ضررهای گوناگونی هم از لحاظ سیاسی و هم از نظر اقتصادی به ما تحمیل کرده ناشی از ضربه‌ای است که فتنه‌گران در سال ۸۸ به کشور و انقلاب اسلامی وارد کردند و حتما هم باید پاسخگو باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *