آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: ایران اقدام کشورهای منطقه در شروع جنگ نفتی را فراموش نخواهد کرد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اقدام کشورهای منطقه در شروع جنگ نفتی را فراموش نخواهد کرد، گفت: این جنگ به نفع جریان اسلامی و آزادیخواه و به ضرر استکبار جهانی و کشورهای مرتجع منطقه تمام خواهد شد.  حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار […]

اشتراک گذاری
08 دی 1393
کد مطلب : 16165
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اقدام کشورهای منطقه در شروع جنگ نفتی را فراموش نخواهد کرد، گفت: این جنگ به نفع جریان اسلامی و آزادیخواه و به ضرر استکبار جهانی و کشورهای مرتجع منطقه تمام خواهد شد.

 حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه جنگ نفتی آمریکا و برخی کشورهای منطقه علیه ایران و روسیه اقدامی کاملا سیاسی و حبابی است که به زودی می ترکد، گفت: طراحان این سناریو متضررترین کشورها خواهند بود به خصوص عربستان سعودی که هم اکنون حدود یکصد و ده میلیارد دلار در این زمینه ضرر کرده است.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف از این جنگ نفتی فشار آوردن بر ایران و روسیه و برخی کشورهای دیگر برای در دست گرفتن معادلات منطقه ای و جهانی است، افزود: عربستان در تلاش است تا از ایجاد نظم نوین که در منطقه به نفع مقاومت و آرمان های انقلاب اسلامی در حال شکل گیری است جلوگیری کند؛. طولی نخواهد کشید که قیمت نفت به قیمت قبلی باز خواهد گشت.

وی با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی فشارها و توطئه های متعددی توسط استکبار علیه ایران اسلامی جهت دست برداشتن از اهداف و آرمان های نظام اسلامی وارد شده است، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران علی رغم این شیطنت ها، توطئه ها و طراحی ها که زحمات زیادی داشته است هیچ گاه از آرمان های خود عقب نشینی نکرده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اقدام کشورها منطقه در شروع جنگ نفتی را فراموش نخواهد کرد، توضیح داد: این جنگ به نفع جریان اسلامی و آزادیخواه و به ضرر استکبار جهانی تمام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *