آخرین اخبار

آقای حاجی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس: خرید خدمت سربازی پیام مثبتی را به جامعه مخابره نخواهد کرد

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: خرید خدمت سربازی با پرداخت جریمه ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومانی پیام مثبتی را به جامعه مخابره نخواهد کرد. حسینعلی حاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در برخوار پیرامون طرح اخیر خرید خدمت سربازی از سوی مشمولان غایب، توسط معاونت منابع انسانی ستاد […]

اشتراک گذاری
07 دی 1393
کد مطلب : 16108

e47258e9f8

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: خرید خدمت سربازی با پرداخت جریمه ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومانی پیام مثبتی را به جامعه مخابره نخواهد کرد.

حسینعلی حاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در برخوار پیرامون طرح اخیر خرید خدمت سربازی از سوی مشمولان غایب، توسط معاونت منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، اظهار کرد: مشکل افرادی که از خدمت مقدس سربازی غیبت کرده‌اند را باید مد نظر داشت، اما در این موضوع به نوعی شک و شبهه‌ وجود دارد.

وی افزود: اما طبق قانونی که مشمولان هشت سال غیبت، هم‌اکنون بخواهند با پرداخت جریمه ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومانی به خدمت مقدس سربازی نروند، بدون تردید پیام مثبتی را به جامعه مخابره نخواهد کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تجربه گذشته نیز نشان داده است افرادی که از مزایای خرید خدمت سربازی استفاده کرده‌اند آثار خوبی برای نظام و انقلاب نداشته است.

وی تاکید کرد: با این قانون بعضاً این تفکر در قشر متوسط جامعه به وجود خواهد آمد که اگر آنها هم توانایی مالی داشتند مجبور نبودند در چنین فضایی بمانند، لذا خرید خدمت سربازی پیامدهای منفی را به وجود خواهد آورد که بیشتر از مزیت‌های آن خواهد بود.

حاجی تاکید کرد: نباید به خاطر چند ورزشکاری که در این زمینه خلافی انجام داده‌اند تصمیمی وضع شود که به سود آنان تمام شود و در جامعه بدبینی ایجاد شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هر چند این طرح با اعلام موافقت ستاد کل نیروهای مسلح بوده است اما احتمال بسیار زیاد وجود دارد، مجلس با پیشنهاد فروش سربازی برای افراد دارای بیش از هشت سال غیبت موافقت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *