آخرین اخبار

اطلاعیه : برنامه «مناظره» این هفته با موضوع “خرید خدمت سربازی” با حضور آقای حاجی برگزار می‌شود.

آقای حسینعلی  حاجی نماینده مردم شریف شاهین شهر و میمه/برخوار در مجلس  شورای اسلامی، امروزجمعه ۵دی ماه ۱۳۹۳  ساعت ۱۶:۳۰با حضور در برنامه مناظره شبکه یک سیما پیرامون طرح خرید خدمت سربازی به گفت و گو می پردازد. ————————————————————————————————- طرح خرید سربازی ارائه شده به مجلس: دولت در بند «ط» تبصره ۱۶ بودجه پیشنهادی خود […]

اشتراک گذاری
05 دی 1393
کد مطلب : 16075

اطلاعیه

آقای حسینعلی  حاجی نماینده مردم شریف شاهین شهر و میمه/برخوار در مجلس  شورای اسلامی، امروزجمعه ۵دی ماه ۱۳۹۳  ساعت ۱۶:۳۰با حضور در برنامه مناظره شبکه یک سیما پیرامون طرح خرید خدمت سربازی به گفت و گو می پردازد.

————————————————————————————————-
طرح خرید سربازی ارائه شده به مجلس:

دولت در بند «ط» تبصره ۱۶ بودجه پیشنهادی خود مبنی بر فروش دوره سربازی مشمولانی که ۱۰ سال غیبت دارند را به مجلس داده است. در این بند بودجه آمده است: «به دولت اجازه داده می شود تا کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از ۱۰ سال غیبت دارند با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت، معاف نماید.»

همچنین در ادامه آمده است: «تمام درآمدهای حاصل از اعطای معافیت های مشمولان مذکور به حساب درآمد عمومی کشور موضوع ردیف ۱۵۰۱۲۸ نزد خزانه داری کل کشور واریز و تا سقف ۱۰ هزار میلیارد ریال آن در قالب ردیف ۱۳۵-۵۳۰۰۰۰ بابت تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح مطابق موافقت نامه متبادله با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هزینه خواهد شد. آیین نامه اجرایی این بند مشتمل بر تعرفه های گروه های مختلف تحصیلی و مدت زمان غیبت به پیشنهاد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به تصویب هیات وزیران خواهد رسید.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *