آخرین اخبار

حاجی در سفیران خدمت شهر سین :اعتراضات امروز مردم نتیجه کم توجهی دیروز مسئولان است.

مسجد امام حسن عسگری (ع) شهر سین شامگاه ۲۶-۹-۹۳ میزبان دومین دور سفیران خدمت بود. پس از اقامه نماز مغرب وعشاء ، حجت الاسلام والمسلمین صادقی امام جماعت مسجد ضمن تشکر از آقای حاجی بخاطر جاری شدن آب در کانال کشاورزی و دو بانده شدن محور سین- دستگرد ،سرقت ترانس های برق را معضلی جدی […]

اشتراک گذاری
03 دی 1393
کد مطلب : 16054

مسجد امام حسن عسگری (ع) شهر سین شامگاه ۲۶-۹-۹۳ میزبان دومین دور سفیران خدمت بود.

پس از اقامه نماز مغرب وعشاء ، حجت الاسلام والمسلمین صادقی امام جماعت مسجد ضمن تشکر از آقای حاجی بخاطر جاری شدن آب در کانال کشاورزی و دو بانده شدن محور سین- دستگرد ،سرقت ترانس های برق را معضلی جدی برای کشاورزان دانست و خواستار برخورد با سارقان شد .

شهردار سین طی گزارشی از چگونگی اجرای مصوبات دور اول سخن گفت و اضافه کرد : جا دارد تشکر ویژه ای از آقای حاجی بخاطر تاسیس بانک ، روشنایی محور سین –دستگرد و اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی آسفالت داشته باشیم بنده شاهد بودم که ایشان با چه زحمتی این اعتبار را دریافت کرد .

سپس بخشدار مرکزی برخوار اداره جلسه را بعهده گرفت و از مدیران خواست مصوبات دور اول خود را گزارش کنند.

درحین پاسخگویی مدیران ، اعتراضاتی از سوی مردم مطرح شد و به عملکرد برخی از مسئولان انتقاداتی صورت گرفت البته در مواردی هم حاضرین با قرائت صلوات اجرای مصوبات یک مدیر را تایید می کردند.

حجت الاسلام شیخ حسن قربانی با قرار گرفتن در جایگاه ضمن دعوت حضار به داشتن سعه صدر اظهار داشت : مردم از مدیری که کار کرده تشکر می کنند و مسئولی که عملکرد نامناسبی داشته مورد مواخذه قرار می گیرد البته در نحوه بیان، همشهریان عزیز مراعات کنند باید این نکته را نیز مد نظر داشت که از وقتی آقای حاجی نماینده شد مسئولان آمدند و روبروی مردم به پاسخگویی می پردازند .

جناب آقای عبدانی فرماندار محترم شهرستان برخوار با قرار گرفتن در جایگاه به جمع بندی مصوبات دور دوم پرداخت وافزود : مسئولین مسئولیت شان را قبول دارند و باید پاسخگو باشند هیچ مدیری دلش نمی خواهد جلوی شما مردم سربلند نباشند اما بسیاری از مصوبات اجرا نشده بخاطر عدم تحقق بودجه های عمرانی در سالهای اخیر انجام نشده است .

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان جلسه ، مردم شهر سین را مردمی زحمتکش و سخت کوش توصیف کرد و خاطر نشان ساخت : روزی حلال خوردن شاخصه شما مردم است و اگر امروز درد دلی دارید ناشی از نبودن گوش شنوا برای سخن شماست به هر حال اعتراض امروز شما نتیجه کم توجهی دیروز مسئولان است و این را برای خودم می گویم اگر به جای اینکه ۲ بار سفیران خدمت در اینجا اجرا کردیم ۴ بار اجرا کرده بودیم بسیاری از این اعتراضات را شاهد نبودیم .

آقای حاجی تصریح کرد : اگر شما اینجا داد بر سر ما می زنید و از ما و مدیران جواب می خواهید این تلنگری به ماست که جواب دادن در پیشگاه شما مردم بسیار آسانتر از پاسخگویی روز جزاست .البته مستحضرید که وظیفه اصلی نماینده قانونگذاری در مجلس است اما بنده عرفاً جهت گشایش در کارها وقت حضور خود در حوزه انتخابیه را صرف پیشرفت منطقه کرده ام و برگزاری سفیران خدمت راهی است که بسیاری از مشکلات توسط مسئولان ، رودرو با مردم دریافت و برای آن چاره اندیشی می شود .

ایشان در خاتمه تاکید کرد :۱۶ مورد از مصوبات دور اول از مجموع ۳۲ مورد هنوز به اتمام نرسیده و بنده از مسئولان امر می خواهم برای اجرای آنها تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *