آخرین اخبار

حاجی در یادواره شهدای سین : هر کجا که عزت داریم همانجایی است که راه شهدا را ادامه داده ایم

بیستمین یادواره شهدای شهر سین برخوار همزمان با ۲۸ صفر سالروز ارتحال نبی مکرم اسلام (ص) و سبط اکبرش امام مجتبی (ع) در جوار قبور مطهر سرو قامتان جاوید برگزار شد . نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی طی سخنان کوتاهی با قدر دانی از برگزاری با شکوه […]

اشتراک گذاری
03 دی 1393
کد مطلب : 16047

بیستمین یادواره شهدای شهر سین برخوار همزمان با ۲۸ صفر سالروز ارتحال نبی مکرم اسلام (ص) و سبط اکبرش امام مجتبی (ع) در جوار قبور مطهر سرو قامتان جاوید برگزار شد .

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی طی سخنان کوتاهی با قدر دانی از برگزاری با شکوه این یادواره گفت : به نمایندگی از ملت ایران وظیفه دارم از همه مردم عزیز سین و برگزار کنندگان این مراسم بی نظیر تشکر کنم ، مراسمی که تک تک شما عزیزان ، بدون حمایتی از هیچ نهادی هرساله برگزار می کنید و این پیشرو بودن شما را در دفاع مقدس برایمان تداعی می کند .

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس نهم همه خوبیها را به برکت خون شهدا دانست وتصریح کرد : در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی و در گردنه های خطیر هر کجا از راه شهدا پیروی کرده ایم پیروز شده ایم بعبارتی هر کجا که عزت داریم همانجایی است که راه شهدا را ادامه داده ایم .

آقای حاجی به اوضاع کنونی منطقه اشاره کرد وافزود : الحمدالله در منطقه وجهان نظم نوینی در حال شکل گیری است و نگرانی برخی سران عرب این است که ببینند انقلاب اسلامی کل منطقه را تحت تاثیر قرار داده است ، بیروت ،دمشق و بغداد را کنترل می کند و بزودی صنعا را نیز تصرف خواهد کرد .

وی ادامه داد : مبازران جبهه مقاومت به تاسی از شهدای عزیز ما در حال جنگ با رژیم صهیونیستی و تکفیری ها هستند و اگر استکبار و درراس آن آمریکا موفق شکست جبهه مقاومت نشده است آنهم به برکت شهدا و فداکاری مجاهدان واقعی اسلام است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *