آخرین اخبار

با پیگیری آقای حاجی شهر دستگرد صاحب کلانتری شد.

شامگاه پنچ شنبه ۹۳/۹/۱۳، امام زاده ادهم (ع) شهر دستگرد میزبان مردم و مسولان جهت افتتاح کلانتری ۱۴ این شهر بود. حجت الاسلام والمسلمین عاملی امام جمعه دستگرد ضمن عرض خیر مقدم به حضار ، به اهمیت امنیت بعد از ایمان اشاره کرد و از تلاشهای دلسوزانه آقای حاجی تقدیر کرد . آقایان فاتحی و […]

اشتراک گذاری
20 آذر 1393
کد مطلب : 15955

شامگاه پنچ شنبه ۹۳/۹/۱۳، امام زاده ادهم (ع) شهر دستگرد میزبان مردم و مسولان جهت افتتاح کلانتری ۱۴ این شهر بود.

حجت الاسلام والمسلمین عاملی امام جمعه دستگرد ضمن عرض خیر مقدم به حضار ، به اهمیت امنیت بعد از ایمان اشاره کرد و از تلاشهای دلسوزانه آقای حاجی تقدیر کرد .

آقایان فاتحی و صادقی رییس شورای اسلامی و شهردار دستگرد نیز طی سخنانی با تمجید از زحمات بی شائبه نماینده مردم در مجلس ، ایجاد کلانتری در این شهر را لازم و خواست عمومی اهالی توصیف کردند .

در ادامه نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به نامگذاری سال ۹۳ توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود :هر کلمه ای که در این نامگذاری آمده است با توجه به شرایط سال و اوضاع کشور در نظر معظم له بوده ،از طرفی بحث اقتصاد را مد نظر داشتند چرا که افزایش تورم فشار زیادی را به مردم وارد می کرد و از سویی به خاطر هجمه همه جانبه دشمن به اعتقادات مان ، در خصوص فرهنگ توصیه فرمودند. اما برای این دو مقوله مهم دو فاکتور مهمتر را لازم دانستند و آن عزم ملی یعنی به صحنه آمدن تمام مردم و مدیریت جهادی یعنی اینکه مسول یک دستگاه خود را در چهار چوب مقرری و موظفی محصور نکند و تلاشش را شبانه روزی کند تا دو مقوله مهم ذکر شده به سرانجام برسد.

آقای حاجی در بخش دیگری از سخنان خود مردم متدین و ولایتمدار دستگرد را شایسته خدمت صادقانه برای رفع محرومیت دانست و گفت : در آذر ماه امسال این دومین هدیه ایست که پس از جاری شدن آب در کانال کشاورزی ،تقدیم می شود و امیدوارم بر شما مبارک باشد. لازم است از تمامی کسانی که در این زمینه همراهی کردند قدردانی کنم از شورای اسلامی شهر به خاطر هزینه هایی که در راه اندازی انجام دادند تشکر می کنم. البته این نکته را متذکر می شوم که بحث اصلی دریافت مجوز بود که به خاطر نزدیکی کلانتری خوروزق ، امکان ایجاد کلانتری جدید نبود ولی الحمدالله با پیگیریهای مجدانه و چندین ملاقات حضوری با فرماندهان ناجا بالاخره سردار شوشتری جانشین محترم فرماندهی ناجا موافقت کرد و امروز به برکت سید الکریم امامزاده ادهم (ع) این خدمت به مردم تقدیم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *