آخرین اخبار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با تسنیم: کاهش قیمت جهانی نفت موقتی است

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیرامون کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی گفت:  این کاهش قیمت را موقتی می‌دانیم چرا که تصمیمی سیاسی بوده که مبتنی بر واقعیات موجود جهان نیست و احتمال افزایش مجدد آن وجود دارد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون کلیات لایحه بودجه […]

اشتراک گذاری
17 آذر 1393
کد مطلب : 15910

139210291516351491944763

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیرامون کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی گفت:  این کاهش قیمت را موقتی می‌دانیم چرا که تصمیمی سیاسی بوده که مبتنی بر واقعیات موجود جهان نیست و احتمال افزایش مجدد آن وجود دارد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون کلیات لایحه بودجه ۹۴ که با نفت ۷۰ دلار بسته شده و نگرانی‌های موجود که در این رابطه مطرح شده، اظهار داشت: بودجه ۹۴ بستگی به نوع مصارفی دارد که دولت تعریف کرده که نفت مربوط به بخش درآمدها بوده و اگر در بخش هزینه‌ها نیز دولت طوری تعریف کرده باشد که مشکلی درست نشود به صورت طبیعی موردی ایجاد نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر هزینه‌ها را بالا برده و برای آن منابع تعریف نشود، مشکل ایجاد می‌شود، تصریح کرد: نمی‌توان اکنون در این باره  قضاوت کرد و باید جزئیات لایحه دولت با دقت بررسی شود تا بتوان در این مورد نظر قطعی داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی پیرامون کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی بیان کرد:  این کاهش قیمت را موقتی می‌دانیم چرا که تصمیمی سیاسی بوده که مبتنی بر واقعیات موجود جهان نبوده و احتمال افزایش مجدد آن وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: هنوز کلیات بودجه مورد بررسی کامل قرار نگرفته و در این زمینه نمایندگان از امروز بررسی‌های خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش تسنیم، صبح دیروز حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهوری با حضور در مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه ۹۴ را تقدیم پارلمان کرد.

سقف کل بودجه ۹۴ از سوی دولت ۸۳۷ هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده است، البته برای سال آینده سقف بودجه عمومی ۲۶۷ هزار میلیارد تومان پیشنهاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *