آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با فارس: نمایندگان از ارائه طرح‌های‌ شبه‌دار پرهیز کنند

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه /برخواردر مجلس نسبت به تکرار شبهات مربوط به مجالس گذشته در مورد مجلس نهم هشدار داد و گفت: مجلس مواظبت کند زمینه این شبهه که نمایندگان فعلی می‌خواهند برای حضور خود در مجلس آینده مقدمه‌چینی کنند، فراهم نشود. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه /برخواردر مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار […]

اشتراک گذاری
13 آذر 1393
کد مطلب : 15886
حاجی5
نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه /برخواردر مجلس نسبت به تکرار شبهات مربوط به مجالس گذشته در مورد مجلس نهم هشدار داد و گفت: مجلس مواظبت کند زمینه این شبهه که نمایندگان فعلی می‌خواهند برای حضور خود در مجلس آینده مقدمه‌چینی کنند، فراهم نشود.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه /برخواردر مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با توصیه به نمایندگان جهت پرهیز از ارائه از طرح‌هایی که ایجاد شبهه می‌کند، گفت: مجلس نهم تا امروز توانسته مواضع مستقل خود را در چارچوب اصولی که مقام معظم رهبری تبیین کرده‌اند و بر اساس قانون اساسی حفظ کند.

وی نسبت به تکرار شبهات مربوط به مجالس گذشته در مورد مجلس نهم هشدار داد و افزود: مجلس نهم در اواخر عمر خود باید مواظبت کند طرح‌هایی در صحن مطرح نشود که بوی این استشمام شود که نمایندگان فعلی می‌خواهند زمینه حضور خود در مجلس آینده را فراهم کنند.

حاجی‌دلیگانی با تأکید بر اینکه مردم عملکرد نمایندگان مجلس نهم را مشاهده کرده و تک‌تک نمایندگان را رصد می‌کنند، گفت: امروز، طرحی در دست بعضی همکاران دیدم که بر مبنای آن صلاحیت رسیدگی به شرایط اولیه نامزدهای انتخابات مجلس را از فرمانداری‌ها گرفته به وزارت کشور واگذار می‌کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار تصریح کرد: اجرای این طرح، شاید هیچ تغییری در ترکیب مجلس آینده ایجاد نکند، ولی به هر حال شبهه پدید می‌آورد.

حاجی‌دلیگانی همچنین گفت: اگر این طرح، ۲ سوال پیش ارائه شده بود، هیچ شبهه‌ای به‌وجود نمی‌آورد اما اکنون و حدود یک سال مانده تا پایان عمر مجلس نهم، طرح آن درست نیست.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930910001257#sthash.sm7n80JG.dpuf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *