آخرین اخبار

در گفت‌وگو با تسنیم مطرح شد «مُسکن موقتی» زاینده‌رود به روایت نماینده شاهین‌شهر؛ جریان آب زاینده‌رود دائمی شود

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: آب جاری بر بستر زاینده‌رود مانند مُسکن موقتی است و نباید از کارهای اساسی پیرامون حوزه آبریز رودخانه زاینده‌رود غافل بمانیم. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، پیرامون جریان رودخانه‌ زاینده‌رود اظهار کرد: نباید با باز شدن آب و دیدن کمی آب بر […]

اشتراک گذاری
27 آبان 1393
کد مطلب : 15793

زاینده

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: آب جاری بر بستر زاینده‌رود مانند مُسکن موقتی است و نباید از کارهای اساسی پیرامون حوزه آبریز رودخانه زاینده‌رود غافل بمانیم.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، پیرامون جریان رودخانه‌ زاینده‌رود اظهار کرد: نباید با باز شدن آب و دیدن کمی آب بر بستر رودخانه زاینده‌رود فکر کنیم که مشکل کم‌آبی استان حل شده است.

وی افزود: این آب مانند مسکن موقتی است و نباید از کارهای اساسی پیرامون حوزه آبریز رودخانه زاینده رود غافل بمانیم.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح بهشت آباد که از سال ۸۰ تا کنون کلید خورده، کارشناسی شده و منتظر اجرا است، افزود: یکی از طرح‌‌های تامین آب برای انتقال آب، طرح بهشت آباد بوده و ما انتظار داریم که این طرح برای احیای زاینده‌رود به صورت تونل اجرا شود.

وی افزود: مسئولان باید همه توان خود را به کار گیرند که خشکی زاینده‌رود برطرف شده و جریان آب در رودخانه به صورت دائمی وجود داشته باشد.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم استان اصفهان انتظار دارند که آب به صورت عادلانه به اصفهان اختصاص داده شود و نباید آب به برخی نقاط استان داده ‌و به برخی نقاط داده نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *