آخرین اخبار

حاجی خبر داد: یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای انتقال آب شرب به مورچه‌خورت اختصاص یافت

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های به عمل آمده از محل تبصره ۲۲ماده ۱۸۰ بودجه کل کشور، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای انتقال آب شرب به مورچه‌خورت اختصاص یافت. حسینعلی حاجی در نشست سفیران خدمت روستای مورچه‌خورت از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه به همراه […]

اشتراک گذاری
17 آبان 1393
کد مطلب : 15736

IMG_9507 IMG_9513

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های به عمل آمده از محل تبصره ۲۲ماده ۱۸۰ بودجه کل کشور، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای انتقال آب شرب به مورچه‌خورت اختصاص یافت.

حسینعلی حاجی در نشست سفیران خدمت روستای مورچه‌خورت از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه به همراه سایر مسئولین شهرستان از جمله فرماندار و بخشدار مرکزی در جمع اهالی این روستا در مسجد امام حسین (ع)، اظهار داشت: فلسفه برگزاری این‌گونه جلسات ارتباط تنگاتنگ بین مردم و مسئولان است.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروزه ما مسئولین در مورد عملکردمان در برابر مردم پاسخگو باشیم، قطعا فردای قیامت که سخت تر از امروز خواهد بود در مقابل مردم شرمسار نخواهیم بود و باید همه ما مسئولین در جهت تأمین رضایت خلق خدا بکوشیم که این امر یک واجب الهی است.

نماینده مردم شریف شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح سفیران خدمت شناسنامه‌ای از نیازها و حل و بررسی مشکلات نزدیک به ۴۰ شهر و روستای دو شهرستان شاهین‌شهرومیمه و برخوار است، ادامه داد: اجرای دور اول و دوم مصوبات طرح سفیران خدمت روستای مورچه‌خورت رضایت‌بخش بوده است.

حاجی با بیان اینکه از ۷ میلیارد اختصاص‌یافته ازمحل تبصره۲۲ ماده ۱۸۰قانون بودجه کل کشور به شهرستان ،۲۵۰میلیون تومان دیگر جهت احداث شهرک دامپروری در نزدیکی این روستا است، تصریح کرد: با پیگری های به عمل آمده ۲۰۰ میلیون تومان از طرف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت بازسازی میدان ورودی مورچه‌خورت و معابر این روستا اختصاص یافته است.

وی گفت: برای بازسازی پروژه نیمه‌کاره مدرسه مورچه‌خورت با پیگیری های به عمل آمده در تهران ۵۰۰ میلیون تومان توسط رئیس سازمان تجهیز ونوسازی مدارس کشور و ۱۰۰ میلیون تومان از محل عوارض شهرستان اختصاص‌یافته که به زودی شاهد عملیات اجرای این پروژه خواهیم بود.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار با بیان اینکه نصف جمعیت روستای مورچه‌خورت را اتباع بیگانه تشکیل می‌دهند،خاطر نشان ساخت: اتباع بیگانه یک میلیون و  سیصد هزارفرصت شغلی را در کشور تصاحب کرده‌اند که این امر توسط همه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری و بررسی به وزیر کشور اطلاع داده شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *