آخرین اخبار

با پیگیری های حاجی وبا ابلاغ دولت: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار جهت احیای ۲۴۰ هکتار از جنگل های حبیب آباد اختصاص یافت

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار با بیان اینکه پاسخگویی ما امروز در مقابل مردم قطعا آسانتر از پاسخگویی در پیشگاه خداست، گفت: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار جهت احیای ۲۴۰ هکتار  از جنگل های حبیب آباد اختصاص یافت. حسینعلی حاجی در نشست سفیران خدمت این بار میهمان مردم خوب و باصفای حبیب آباد شد […]

اشتراک گذاری
07 آبان 1393
کد مطلب : 15677

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار با بیان اینکه پاسخگویی ما امروز در مقابل مردم قطعا آسانتر از پاسخگویی در پیشگاه خداست، گفت: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار جهت احیای ۲۴۰ هکتار  از جنگل های حبیب آباد اختصاص یافت.

حسینعلی حاجی در نشست سفیران خدمت این بار میهمان مردم خوب و باصفای حبیب آباد شد تا به همراه سایر مسئولین شهرستان برخوار از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این شهر قرار گیرد.

وی در بدو ورود به شهر حبیب آباد مورد استقبال مردم قرار گرفت و به همراه آنان و مسئولین راهی مسجد امام جعفر صادق(ع) جهت اقامه فرضیه نماز مغرب و عشا به امامت حجت السلام مومنی امام جمعه این شهر و پیگری مسائل، مشکلات و مصوبات طرح سفیران خدمت شد.

عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس بعد از ارائه گزارش توسط مسئولین شهر حبیب آباد به ارائه سخنرانی در جمع این مردم پرداخت و اظهارداشت: فلسفه برگزاری این گونه جلسات ارتباط تگاتنگ بین مردم و مسئولان است.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز در مورد عملکردمان در مقابل مردم پاسخ می دهیم باید بدانیم فردایی هست که سخت تر از امروز خواهد بود و باید همه ما مسئولین تلاش نمائیم در جهت تامین رضایت خلق خدا بکوشیم که این رضایت، قطعا خشنودی خدا از ما را به همراه خواهد داشت.

حاجی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام رضایت از اجرای مصوبات دور اول، ادامه داد: از ۱۳ مورد مصوبه ای که برای این شهر به تصویب رسید ۷ مورد آن انجام شد و ۳ مورد در حال اجراست که تنها ۳ مورد اجرایی نشده است که آمار خوشبینانه و قابل قبولی است البته انتظار داریم مدیران ذی ربط برای ۳ مورد باقی مانده هم تلاش مضاعف به خرج دهند.

وی با ابراز خرسندی از همفکری خواص شهر با محوریت امام جمعه محترم، شورای اسلامی شهر حبیب آباد و گروه مشورتی ،که ۹۰ موضوع جدید را برای آبادانی این شهر در نظر گرفته اند به موضوع مهم احیای جنگل ۲۴۰ هکتاری حبیب آباد اشاره کرد و افزود: بنده قبل از انقلاب چندین درخت در این جنگل کاشته ام و از ابتدای مسئولیت ام دلم برای جلوگیری از نابودی این درختان می سوخت و به همین علت از معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور مسئولینی جهت بازدید و پیگری مشکلات آن آورده ام که به فوریت در هئیت وزیران تصویب شد که ۱۵ میلیارد ریال جهت احیای آن اختصاص یابد.

نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از اتمام کار لوله گذاری ۹ کیلومتر از محل پساپ تصفیه خانه شمال اصفهان تا این جنگل، تصریح کرد: احیای جنگل به خصوص منابع طبیعی احیای زندگی برای حال و نسل های آینده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *