آخرین اخبار

حاجی عنوان کرد: کاسب حبیب خداست

نماینده مردم  شریف شاهین شهر، میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه کاسب حبیب خداست، گفت: طبیعی است در این جمله مسئولیت های زیادی نهفته باشد. آقای حاجی در جمع کسبه، مسئولین اتحادیه های اصناف شهرستان برخوار، اظهار کرد: مایه خرسندی این خادم مردم است که در بین شما دوستان خدا حضور دارم […]

اشتراک گذاری
07 آبان 1393
کد مطلب : 15667

IMG_8448 IMG_8456

نماینده مردم  شریف شاهین شهر، میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه کاسب حبیب خداست، گفت: طبیعی است در این جمله مسئولیت های زیادی نهفته باشد.

آقای حاجی در جمع کسبه، مسئولین اتحادیه های اصناف شهرستان برخوار، اظهار کرد: مایه خرسندی این خادم مردم است که در بین شما دوستان خدا حضور دارم چرا که همیشه کسبه بعنوان دوست خدا معرفی شده اند.

وی ادامه داد: همان گونه که اشاره شد کاسب حبیب خداست و طبیعی است در این سخن مسئولیت های زیادی نهفته است چرا که دوست خداوند متعال بودن دارای شروطی است که رضایت او باید در آن نهفته شده باشد.     

عضو  هیات رئیسه کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با مطرح کردن پیشنهادی به اعضای اتاق اصناف شهرستان برخوار، بیان داشت: پیشنهاد این خدمتگذار به شما اهالی اصناف این است که ۳ نفر به نمایندگی از شما ماموریت یابند که در یک جلسه توجهی با همدیگر جهت ایجاد طرحی در مجلس برای رفع مشکلات این قشر تلاش نماییم.

وی افزود: هر زمانی که یک قانون یا طرحی در مجلس ارائه و به تصویب سایر نمایندگان رسید بنده حتماً از اتاق اصناف نظر خواهی خواهم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *