آخرین اخبار

حاجی عنوان کرد: امروزه راهبرد انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خامنه ای در منطقه تعیین کننده است

نماینده مردم شریف  شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات اخیر منطقه از جمله: سوریه، عراق و یمن در جمع پرسنل سپاه، گفت: امروزه راهبرد انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خامنه ای است که در منطقه تعیین کنند و سرنوشت ساز است. آقای حاجی با شرکت […]

اشتراک گذاری
07 آبان 1393
کد مطلب : 15664

نماینده مردم شریف  شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات اخیر منطقه از جمله: سوریه، عراق و یمن در جمع پرسنل سپاه، گفت: امروزه راهبرد انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خامنه ای است که در منطقه تعیین کنند و سرنوشت ساز است.

آقای حاجی با شرکت در نشست سیاسی کارکنان پایور سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه، اظهارداشت:

خوشحالم در جمعی ارزشی که دارای روحیه انقلابی و ولایتمداری هستند حضور پیدا کرده ام.

وی با تسلیت فرا رسیدن ایام محرم و با از تشکر دست اندرکاران سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه جهت برگزاری مراسمات شب های تاسوعا و عاشورای حسینی، افزود: به موجب برگزاری این دسته از مراسمات است که اسلام بیمه شده است.

نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به فرمایشات و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در جهت افزایش جمعیت و اقتصادی مقاومتی، ادامه داد: تهدید نسل، نبود نرخ رشد مناسب جمعیت در کشور نسبت به سایر کشورهای جهان و همچنین نداشتن یک اقتصاد خود محور و پویا از جمله دغدغه های مهم امروزی مقام معظم رهبری است که همه ما وظیفه داریم با تلاش و کوشش نسبت به آن جامعه عمل بپوشانیم.

ایشان با اشاره به ایجاد تدوین طرحی در مجلس برای رفع موانع رشد جمعیت، گفت: طرح دوفوریتی افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت کشور در ۴ ماده و۲  تبصره تنظیم شده است و محتوای آن این است که اقدامات در خصوص عقیم‌سازی، سقط ‌جنین و تبلیغات در مورد تشویق به کاهش فرزندآوری ممنوع است و به‌دلیل اینکه خلاف قانون است، مرتکبین این اعمال به مجازات‌های قانونی محکوم خواهند شد.

آقای حاجی با اشاره به مزیت های ابلاغی سیاست های کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری، تصریح کرد:  ابلاغ این سیاست ها در مقوله اقتدار ملی با توجه به پویندگی، بالندگی و جوانی جمعیّت کنونی کشور به عنوان یک فرصت و امتیاز؛ و در جهت جبران کاهش نرخ رشد جمعیّت و نرخ باروری در سال‌های گذشته خواهد بود.

وی اضافه کرد: با در نظر داشتن نقش ایجابی عامل جمعیّت در پیشرفت کشور، لازم است برنامه‌ریزی‌های جامع برای رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور متناسب با سیاست‌های جمعیّتی انجام گیرد. همچنین ضروری است با هماهنگی و تقسیم کار بین ارکان نظام و دستگاه‌های ذیربط در این زمینه، اقدامات لازم با دقّت، سرعت و قوّت صورت گیرد و نتایج رصد مستمر اجرای سیاست‌ها گزارش شود.

نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تحولات اخیر منطقه از جمله: سوریه، عراق و یمن، بیان کرد: امروزه راهبرد انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خامنه ای است که در منطقه تعیین کنند و سرنوشت ساز است؛ چراکه حمایت سردمدران استکبار و برخی حامیان او از گروهک های تروریستی همانند: داعش و القاعده تاکنون محکوم به شکست و نابودی بوده و بالعکس موجب تقویت بیشتر محور مقاومت به خصوص حزب الله لبنان در مقابل رژیم جعلی صهیونیست شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *