آخرین اخبار

بصیری در روستای ازان : هر گونه تعهدی که مدیران در دولت قبل پذیرفته اند بر انجام آن متعهدیم

پرجمعیت ترین روستای شهرستان شاهین شهر ومیمه ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۲۳-۷-۹۳ از سفیران خدمت پذیرایی کرد . نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پس از ارائه گزارش مدیران از چگونگی اجرای مصوبات دور اول سفیران خدمت ازان گفت : از ثمرات حضور مدیران در میان مردم اینست […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1393
کد مطلب : 15609

پرجمعیت ترین روستای شهرستان شاهین شهر ومیمه ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۲۳-۷-۹۳ از سفیران خدمت پذیرایی کرد .

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پس از ارائه گزارش مدیران از چگونگی اجرای مصوبات دور اول سفیران خدمت ازان گفت : از ثمرات حضور مدیران در میان مردم اینست که در جریان عمق مشکلات قرار می گیرند ، مردم به راحتی و بدون واسطه خواسته هایشان را مطرح می کنند ، روح پاسخگویی در مدیران تقویت می شود و چون روبروی مردم قول می دهند بر انجام آن متعهد می شوند .ضمن اینکه اگر تک تک مردم بخواهند به ادارات مراجعه کنند و مشکلات خود را بازگو کنند زمان بسیاری می طلبد.

آقای حاجی با تشکر از مدیرانی که مصوبات خود را اجرا کرده اند تصریح کرد : نظام ما اسلامی است و طبق آموزه های دینی و ساختار نظام تعهدی داریم که باید به نحو احسن انجام وظیفه کنیم طرف ما مردمی هستند که مستضعف اند و خداوکیلی توانمان را برای حل مشکلات این مردم بکار بگیریم .

سپس فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر ومیمه ضمن جمع بندی مصوبات اظهار داشت : دولت سیاستش بر باقی ماندن جمعیت در روستاهاست سر شماری اخیر کشاورزی هم در همین راستا انجام می شود و از اینکه این روستای پر جمعیت مهاجر فرست نیست و جمعیت اش روبه افزایش است خوشحالم .

آقای بصیری افزود :با تایید فرمایشات برادر عزیز و ارجمندم جناب آقای حاجی در خصوص برکات سفیران خدمت  وحضور مدیران در بین مردم تاکید می کنم مدیران در واقع وقت خود را به مردم فروخته اند برای خدمت به آنها . و بنده هر مدیری را که سال آینده مصوبه اش را اجرا کند در همان جلسه تشویق خواهم کرد ضمن اینکه هر گونه تعهدی که مسولان در دولت قبل پذیرفته اند بر انجام آن متعهدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *