آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در تذکر شفاهی: تفاوت فاحش در توزیع امکانات بین شهرستان‌های مختلف قابل قبول نیست

(عکس آرشیو) نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: براساس قانون اساسی تبعیض ناروا خلاف قانون محسوب می‌شود و این در حالی است که در توزیع امکانات بین مناطق مختلف تفاوت فاحش است. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: جوانان بسیاری از منطقه […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1393
کد مطلب : 15604
حاجی7
(عکس آرشیو)
نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: براساس قانون اساسی تبعیض ناروا خلاف قانون محسوب می‌شود و این در حالی است که در توزیع امکانات بین مناطق مختلف تفاوت فاحش است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: جوانان بسیاری از منطقه اصفهان در دوران دفاع مقدس از مردم کرد دفاع کردند که باید آقای عثمانی به این موضوع توجه کند. همچنین آقای سعدون‌زاده باید از ۲۳ هزار شهید استان اصفهان که در استان خوزستان در حال دفاع از میهن خونشان به زمین ریخته شد، حیا کند.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای روحانی، به داد مردم حوزه انتخابیه‌ام برسید، به دلیل اینکه اصول قانون اساسی به درستی اجرا نمی‌شود، با وجودی که در بند ۹ اصل ۳ قانون اساسی تبعیض ناروا، خلاف قانون دانسته شده است، اما در توزیع امکانات بین شهرستان‌های مختلف، تفاوت فاحشی وجود دارد.

وی تصریح کرد: باغات منطقه شاهین‌شهر و میمه در معرض خشک شدن است و از زمین‌های حاصل‌خیز منطقه به دلیل کمبود آب بهره‌برداری نمی‌شود که در اینجا باید پرسید آیا توزیع کردن ۱۰ میلیون مترمکعب آب در این منطقه زیاد است؟

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه معاون وزیر نیرو به تعهدات خود عمل نمی‌کند، گفت:  بند ۲ شورای عالی آب که به امضای اعضا رسیده اجرایی نمی‌شود تا زمینه برای توزیع آب در زمین‌های کشاورزی فراهم شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: اگر به مشکلات حوزه انتخابیه‌ام در بخش‌های مختلف مانند توزیع آب رسیدگی و به تعهدات عمل نشود، از تمام ظرفیت‌های قانونی برای رفع مشکلات منطقه استفاده خواهم کرد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *