آخرین اخبار

علیرضا بصیری : سفیران خدمت یعنی به جای مراجعه مردم به مسئولان ، مدیران خدمت مردم می رسند.

مسجد جامع شهر میمه روز یکشنبه ۲۰-۷-۹۳ میزبان برگزاری دومین جلسه سفیران خدمت بود . ابتدا نماز جماعت مغرب وعشا به امامت حجت الاسلام زمانی اقامه شد و ایشان طی سخنان کوتاهی اظهار داشت : به همه عزیزان خوش آمد می گویم . چه اسم با مسمایی است ، سفیران خدمت ! از این ابتکار […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1393
کد مطلب : 15594

مسجد جامع شهر میمه روز یکشنبه ۲۰-۷-۹۳ میزبان برگزاری دومین جلسه سفیران خدمت بود . ابتدا نماز جماعت مغرب وعشا به امامت حجت الاسلام زمانی اقامه شد و ایشان طی سخنان کوتاهی اظهار داشت : به همه عزیزان خوش آمد می گویم . چه اسم با مسمایی است ، سفیران خدمت ! از این ابتکار هم سپاسگزارم وامیدوارم در این جلسه پاره ای از مشکلات مردم مرتفع شود .

رییس محترم شورای اسلامی شهر میمه ضمن ارائه گزارشی از مشکلات میمه با تمجید از عملکرد آقای حاجی گفت : ملاقات با مسئولان کشوری زحمتی است که ایشان برای ما متحمل می شود و بطور مثال بنده در دیدار با وزیر بهداشت ، منسائل مربوط به بهداشت و درمان را با آقای دکتر قاضی زاده هاشمی در میان گذاشتم .

در ادامه وبه دعوت بخشدار میمه ، مدیران در خصوص مصوبات دور اول سفیران خدمت توضیح دادند و فرماندار شهرستان به جمع بندی مصوبات پرداخت.

علیرضا بصیری با تبریک عید سعید غدیر به حضار ازحضور مدیران در این شب و خارج از وقت اداری تشکر کرد و افزود : خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک فرصت و یک غنیمت است و این ابتکار تحستین برانگیز آقای حاجی یعنی سفیران خدمت معنی اش اینست که بجای اینکه مردم برای مطالبات و مشکلات عمومی خود به دستگاههای اجرایی مراجعه کنند ، مدیران با حضور در شهرها وروستاها خدمت مردم می رسند و از نزدیک مسائل را بررسی می کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد مصوبات قبلی ظرف یک سال آینده اجرا یی شود

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک عید ولایت وامامت گفت :در اولین دور سفیرا نخدمت ۳۲ مصوبه داشتیم که بر اساس گزارش مدیران، ۷ مورد آن انجام شده ۹ مورد در دست اجراست و ۱۶ مورد آن نیاز به بودجه دارد . البته در سالهای ۹۱و۹۲ بودجه های عمرانی از سوی دولت تخصیص نیافت اما در بودجه سال ۹۳ محلی را به نام تبصره ۲۲ماده ۱۸۰ در نظر گرفتیم که در آن از مبلغ ۷ میلیارد تومان بودجه شهرستان، حدود ۵۰ % را برای بخش محروم میمه اختصاص دادیم. خبر دار شدم بخشی از آن ابلاغ شده که در راستای محرومیت زدایی از این بخش استفاده خواهد شد .

آقای حاجی به سفر مدیران کشوری به شهرستان هم اشاره کرد و افزود : سعی کرده ایم نقاط محرو م و از جمله این بخش مورد بازدید قرار گیرد تا در جهت رفع محرومیت ، ذهن آنها برای تخصیص اعتبار آمادگی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *