آخرین اخبار

حاجی در زیاد آباد : تا زمانی که مسئولیت داریم باید خود را وقف مردم کنیم

سفیران خدمت روز یکشنبه ۲۰-۷-۹۳ عازم روستای زیاد آباد بخش میمه شدند و ساعت ۱۶ در مسجد امام حسن مجتبی(ع)مسائل ومشکلات این روستا را مورد بررسی قرار دادند. دهیار روستا ، مصوبات قبلی را قرائت کرد و مشکلات جدیدی را ارائه نمود ،  سپس آقای آذرپی بخشدار میمه از مدیران خواست مسائل حوزه خود را […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1393
کد مطلب : 15589

IMG_8503 IMG_8511

سفیران خدمت روز یکشنبه ۲۰-۷-۹۳ عازم روستای زیاد آباد بخش میمه شدند و ساعت ۱۶ در مسجد امام حسن مجتبی(ع)مسائل ومشکلات این روستا را مورد بررسی قرار دادند.

دهیار روستا ، مصوبات قبلی را قرائت کرد و مشکلات جدیدی را ارائه نمود ،  سپس آقای آذرپی بخشدار میمه از مدیران خواست مسائل حوزه خود را پاسخ داده و روند اجرای مصوبات قبلی را گزارش کنند.

بعد از سخنان مسئولان ادارات ، فرماندار محتر م شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تبریک عید سعید غدیر طی سخنانی از حضور مردم ومدیران در خارج وقت اداری تشکر کرد و افزود: امشب شب عید است ولی مدیریت جهادی ، معنی اش همین است ، تعطیلی معنی ندارد و ما پذیرفته ایم که خادم مردم باشیم امیدوارم بازخورد این جلسه عیناً توسط مردم دیده شود .

آقای بصیری در پایان به جمع بندی مصوبات پرداخت و از بخشدار میمه خواست عنایت وی‍ژه ای به مصوبات داشته و مرتباً رونداجرایی آنها را گزارش کنند.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی  با تقدیر از مدیرانی که مصوبات سفیران خدمت را اجرایی کرده اند گفت :خدای بزرگ را شاکرم که در این شب عزیز توفیق داد خدمت شما برسیم و امیدوارم که این رفت وآمدها مورد رضایت او قرار گیرد. این حضور مدیران قابل تقدیر است و باید بدانیم ما از طرف نظام مسئولیتی را پذیرفته ایم و تا زمانی که در این مسئولیت هستیم بایستی خود را وقف کنیم، برایشان وقت بگذاریم تا کاری صورت پذیرد .

آقای حاجی با تاکید بر اینکه ادامه برگزاری سفیران خدمت در دولت یازدهم نشان از عزم جدی برای اجرایی شدن آنهاست اضافه کرد :دولت ها متعلق به نظام هستند و با تغییر آنها کار متوقف نخواهد شد . مدیران ومسئولین ادارات هم بدانند نشستن برای اینکه از استان بودجه ای تحویل ما بدهند تجربه ناموفقی است. باید تلاش کنید برای حل مشکلات واجرای خواسته های مردم حق شهرستان را از مرکزاستان دریافت کنید و مطمئن باشید مدیران کل نیز از پیگیری شما خوشحال خواهند شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *