آخرین اخبار

آقای حاجی: خدمات علامه آخوند گزی به جهان اسلام شایان توجه است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۰ ضمن استقبال از وزیر محترم دادگستری در همایش علامه ملا عبدالکریم گزی سخنرانی کرد. آقای حاجی با عرض تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) به حاضرین در همایش گفت : از دستندرکاران این همایش تشکر می کنم تجلیل […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1393
کد مطلب : 15584

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۰

ضمن استقبال از وزیر محترم دادگستری در همایش علامه ملا عبدالکریم گزی سخنرانی کرد.

آقای حاجی با عرض تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) به حاضرین در همایش گفت : از دستندرکاران این همایش تشکر می کنم تجلیل از یک روحانی با خدمات شایان توجهی که به جهان اسلام داشته است مرحوم علامه ملا عبدالکریم گزی نگین افتخار منطقه ، و شهر عالم پرور گز است .

ایشان با تمجید از مردم همیشه در صنحه و ولایتمدار گز اضافه کرد : اینجا شهری با قدمت هزاران ساله است که با تاریخی کهن و مردمانی سخت کوش پیشتاز همه منطقه در تمام عرصه هاست و اصولاً کل این منطقه را بنام گز مشناسند.

وی خطاب به وزیر دادگستری گفت :جناب آقای پور محمدی از اینکه دعوت اینجانب و امام جمعه محترم شهر گز را پذیرفتید صمیمانه سپاسگذارم و به این جهت که جنابعالی سخنران این همایش هستید در خصوص مرحوم آخوند گزی سخنان حضرت عالی را استماع خواهیم کرد و بنده ضمن عرض خیر مقدم بطور مختصر مطالبی دیگری را عرض می کنم از دولت یازدهم بخاطر انتصاب فرمانداری آزاده فعال وکوشا برای این شهرستان تشکر می کنم .

نکته پایانی در مورد آب است چون جنابعالی عضو هیات دولت هستید بر اساس قانون ، همه وزرا مسئولیت برابر دارند انتظار داریم مطالبی را که عرض می کنیم در هیات دولت مطرح کنید همزمان با حضور مقام معظم رهبری در سال ۸۰ مطالعات اجرای طرح بهشت آباد برای تامین آب فلات مرکزی ایران آغاز شد  و پس از ۱۳ سال کار کارشناسی در اوایل امسال به دستور وزیر نیرو متوقف شد که متاسفانه بارقه های امید برای تامین آب را کمرنگ کرد .

جناب پور محمدی همین شهری که در آن حضور دارید در تابستان روزهای بسیار را با قطع کامل آب شرب و کمبود در بقیه روزها سپری کرد و سایر شهرها وروستا ها هم همین گونه بود از سویی دیگر آب کشاورزی خریداری شده برای بیش از ۳۶ هزار هکتار اراضی قابل کشت با بی عدالتی تخصیص داده نشد و به هر حال داد این مردم را بعنوان وزیر دادگستری به گوش هیات وزیران برسانید در پایان از همه عزیزان و سروران گرامی تقدیر و تشکر میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *