آخرین اخبار

آقای حاجی از مراکز علمی بخش میمه بازدید کرد.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰:۱۵ صبح روز چهارشنبه ۲۳/۷/۱۳۹۳ با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل این دانشگاه قرار گرفت . آقای دکتر محمد فقیه حبیبی ضمن اظهار خوشحالی از حضور ایشان ،به تشریح وضعیت آموزشی […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1393
کد مطلب : 15574

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰:۱۵ صبح روز چهارشنبه ۲۳/۷/۱۳۹۳ با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل این دانشگاه قرار گرفت .

آقای دکتر محمد فقیه حبیبی ضمن اظهار خوشحالی از حضور ایشان ،به تشریح وضعیت آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد میمه پرداخت .

در ادامه مسئولین این واحد دانشگاهی درخصوص بی عدالتی در اختصاص کد رشته ها به واحدها،مشکل آب آشامیدنی ،تبدیل شدن این واحدبعنوان قطب حقوقی استان ، حضور دانشجویان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و برنامه های تشکل های دانشجویی صحبت کردند .

آقای حاجی نیز با ابراز خرسندی از حضور در این مرکز علمی افزود: حیات این دانشگاه ها به پذیرش دانشجوست و باید با تدبیر لازم در این راستا بکوشیم . البتهمراکز علمی دو شهرستان هرگاه مراجعه ای برای بحث افزایش رشته ها داشتند، بارایزنی از طریق تهران موضوع را حل کردیم و این مبحث برای این دانشگاه هم صادق است هرکاری لازم باشد حاضریم دنبال کنیم .

ایشان سپس با حضور در محل احداث ساختمان موسسه آموزش عالی نور  دانش در جریان روند ساخت و ساز این مجموعه قرار گرفت و آقای دکتر زمانی رئیس این مرکز توضیحات لازم را ارائه کرد .

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نماز ظهر و عصر را در دانشگاه پیام نور وزوان اقامه کرد و در جمع دانشجویان این مرکز به ایراد سخن پرداخت .

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به سوال دانشجویی د رمورد میزان اعتبار اختصاص یافته به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گفت :متاسفانه دولت در دو سال ۹۱ و ۹۲ کشور با کسری بودجه مواجه شد و عملا غیر از بودجه جاری و عددی برای کارهای عمرانی، که کمک به مراکز آموزش عالی هم در دل آنهاست، اختصاص نیافت .اما دولت اخیراً اعلام کرده که در شش ماهه اول امسال حدود ۶۵ درصد از درآمدها محقق شده است و این نوید بخش تفاوت درآمد با دوسال گذشته است .

دانشجویی از آلایندگی نیروگاه شهید محمد منتظری پرسید و ایشان در پاسخ گفت : از وزرای نفت و نیرو در این خصوص سوال کرده ام و متعاقب آن طی صورتجلسه ای نیروگاه موظف به استفاده از گاز طبیعی به جای مازوت شد و این یعنی از پراکندگی حدود چهارصد تن ذرات آلاینده به منطقه جلوگیری خواهد شد در پایان این مراسم لوح یادبود اردوی جهادی دانشجویان اهدا شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *