آخرین اخبار

حاجی دلیگانی مطرح کرد: کوتاهی صداوسیما در اطلاع‌رسانی نسبت به اسیدپاشی‌ها

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان با انتقاد شدید از عملکرد شبکه استانی اصفهان در انعکاس اخبار مربوط به اسیدپاشی‌ها، همزمانی اسیدپاشی‌ها با طرح حمایت از آمران به معروف در مجلس را مشکوک عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛حسینعلی حاجی دلیگانی اظهارکرد: در سال‌های اخیر موردی از اسیدپاشی در اصفهان اتفاق […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1393
کد مطلب : 15569
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان با انتقاد شدید از عملکرد شبکه استانی اصفهان در انعکاس اخبار مربوط به اسیدپاشی‌ها، همزمانی اسیدپاشی‌ها با طرح حمایت از آمران به معروف در مجلس را مشکوک عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛حسینعلی حاجی دلیگانی اظهارکرد: در سال‌های اخیر موردی از اسیدپاشی در اصفهان اتفاق نیفتاده است، حالا چطور می‌شود که دقیقا همزمان با بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در مجلس این اتفاق افتاده است.

وی افزود: تصور ما این است که فرد یا افرادی تحریک‌ شده به صورت هدفدار چنین اقدامی را مرتکب شده‌اند تا بتوانند به موضوع امر به معروف خدشه وارد کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس ادامه داد: افرادی که به آنها اسیدپاشی شده از نظر حجاب وضعیت ناهنجاری نداشتند اما کسانی دست به این اقدام زده‌اند می‌خواستند به نوعی موضوع امر به معروف را تحت تاثیر قرار دهند.
کوتاهی صداوسیما در اطلاع‌رسانی نسبت به اسیدپاشی‌ها
حاجی دلیگانی با بیان اینکه برای اطلاع‌رسانی در مورد اسیدپاشی‌ها کوتاهی صورت گرفته است، تصریح کرد: اگر اطلاع‌رسانی به موقعی در این زمینه انجام می‌شد نباید این فضاها به وجود می‌آمد.
وی با بیان اینکه نحوه اطلاع‌رسانی در استان اصفهان از صداوسیما تا سایر رسانه‌ها بیمار است، گفت: اطلاع‌رسانی در اصفهان به موقع و شفاف نیست و صداوسیما هم بدتر از همه عمل می‌کند. مثلا اگر در شبکه سراسری مشکل یک واحد صنعتی بررسی می‌شود نمی‌توان همین موضوع را در سیمای مرکز اصفهان مطرح کرد.
این عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان عدم شفافیت در اطلاع‌رسانی را موجب ایجاد هزینه‌هایی برای نظام دانست و خاطرنشان کرد: وقتی صداوسیما در مسائل مختلف اطلاع‌رسانی نمی‌کند هزینه‌هایی برای نظام به وجود می‌آورد و این امر عوارضی را ایجاد می‌کند.
حاجی دلیگانی در پایان گفت:‌ اینها اشکالاتی است که ما در استان با آن مواجهیم و عواقب و هزینه‌های آن بر دوش نظام و مردم تحمیل خواهد شد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *