آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در اخطار قانون اساسی مطرح کرد:ضرورت برگزاری نشست های مشترک سه قوه

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر ضرورت تعامل قوا با یکدیگر گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید برگزاری نشست مشترک نمایندگان با مسئولان دستگاه قضا در دستور کار قرار بگیرد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی نشست علنی امروز (سه شنبه ۸ مهر) مجلس شورای اسلامی در اخطار […]

اشتراک گذاری
09 مهر 1393
کد مطلب : 15340
2014-05-23_194949
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر ضرورت تعامل قوا با یکدیگر گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید برگزاری نشست مشترک نمایندگان با مسئولان دستگاه قضا در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی نشست علنی امروز (سه شنبه ۸ مهر) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل ۱۱۰ آن با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام گفت: مقام معظم رهبری تاکید ویژه‌ای بر برگزاری جلسات بین سه قوه داشتند.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار ادامه داد: من در گذشته نیز اخطار مذکور را مطرح کرده و آقای دکتر لاریجانی پذیرفتند و گفتند به زودی این جلسات انجام خواهد شد.

وی گفت: درخواست ما این است که همانطور که بین نمایندگان مجلس و هیات وزیران جلسات دوره‌ای برگزار می شود بر اساس تاکید مقام معظم رهبری بین نمایندگان مجلس و یک سطحی از مسئولان و دستگاه قضا نیز این چنین نشست هایی برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *