آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس: جلسه‌ استیضاح کنندگان با وزیر نیرو یکشنبه برگزار می‌شود/ آب به کشت پائیزه می‌رسد

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین شهر ومیمه/برخواردر مجلس گفت: روز شنبه جلسه‌ای با حضور استیضاح کنندگان وزیر نیرو با مسئولان وزارت نیرو برگزار شد و هیئت رئیسه جلسه‌ای را برای روز یکشنبه در نظر گرفته که با حضور مسئولان وزارت نیرو برگزار کند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره […]

اشتراک گذاری
04 مهر 1393
کد مطلب : 15313

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین شهر ومیمه/برخواردر مجلس گفت: روز شنبه جلسه‌ای با حضور استیضاح کنندگان وزیر نیرو با مسئولان وزارت نیرو برگزار شد و هیئت رئیسه جلسه‌ای را برای روز یکشنبه در نظر گرفته که با حضور مسئولان وزارت نیرو برگزار کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به زمان جریان دوباره زاینده‌رود اظهار کرد: قرار است در ابتدای آبان آب زاینده‌رود باز شود و این موضوع در ظاهر نهایی شده است.

وی در رابطه با این موضوع که آیا بعد از باز شدن آب امکان جاری ماندن آن وجود دارد یا خیر بیان کرد: بستگی به میزان آب موجود دارد.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به باز شدن آب زاینده رود تصریح کرد: بنا است که این آب هم برای کشت پاییزه باشد و هم برای رودخانه باز شود.

وی پیرامون اینکه آیا بهتر نبود آب برای تابستان و فصل گردشگری باز شود گفت: اگر آب داشتیم این اتفاق بهتر بود که در تابستان بیفتد و اگر اصل آب تامین شود و بتوانند آب را در رودخانه روان کنند، بهتر است که این اتفاق بیفتد اما زمانی که آب نباشد، نمی‌توان انتظار آن چنانی داشت و این موضوع به اصل بحث آب بر می‌گردد که ما این خشکی زاینده‌رود را بخشی در کمبود آب می‌دانیم و بخشی را هم ناشی از مدیریت نادرست وزارت نیرو می‌دانیم.

حاجی اظهار کرد: روز شنبه جلسه‌ای را با حضور من و استیضاح کنندگان وزیر نیرو با مسئولان وزارت نیرو در هیئت رئیسه مجلس داشتیم.

وی افزود: در این جلسه بحث استیضاحی که داشتیم و هنوز اعلام وصول نشده مطرح شد و هیئت رئیسه, جلسه‌ای را برای روز یکشنبه در نظر گرفته که با حضور مسئولان وزارت نیرو برگزار کند و ما پیگیر این استیضاح بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *