آخرین اخبار

آقای حاجی در جمع فرهنگیان : شما فرهنگیان کارخانه انسان سازی در دست دارید

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در همایش فصلی مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان برخوار در مورخ ۲۳/۶/۹۳ گفت :  ازاینکه اهداف انقلاب اسلامی به پیروزی رسید ، اسلامی بودن آن بود . نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهرومیمه/برخوار با تاکید به محرومیت زدایی مناطق […]

اشتراک گذاری
04 مهر 1393
کد مطلب : 15287

IMG_7440[1]

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در همایش فصلی مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان برخوار در مورخ ۲۳/۶/۹۳ گفت :  ازاینکه اهداف انقلاب اسلامی به پیروزی رسید ، اسلامی بودن آن بود .

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهرومیمه/برخوار با تاکید به محرومیت زدایی مناطق محرم و کل کشور اظهار داشت : از مهم ترین هدف ، این که بدون دخالت استمعارگران  خود بتوانیم تصمیم گیری و چه کاری را چگونه انجام دهیم بوده است .

وی به تحولات منطقه اشاره کرد  و گفت : باید ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی زا از نسل فعلی به نسل آتی منتقل کنیم و فرهنگیان در این انتقال نقش دارند.

عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به نقش قشر زحمتکش فرهنگیان ارشاره کرد و گفت : شما فرهنگیان کارخانه انسان سازی در دست دارید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *