آخرین اخبار

مراسم تودیع و معارفه فرمانده محترم انتظامی شهرستان برخوار

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده محترم انتظامی شهرستان برخوار شرکت کرد . آقای حاجی در سخنانی ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی سبز پوشان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی خدوم شهرستان برخوار ، از خداوند […]

اشتراک گذاری
02 مهر 1393
کد مطلب : 15248

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده محترم انتظامی شهرستان برخوار شرکت کرد .

آقای حاجی در سخنانی ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی سبز پوشان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی خدوم شهرستان برخوار ، از خداوند منان توفیق روز افزون آنان را خواستار شد .

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصول گرایان مجلس نهم به پیامک هایی مردمی که برای ایشان ارسال می کنند و ایشان به اعضای محترم تأمین ارجاع می دهند اشاره نمود و از پیگیریهای مجدانه سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان تشکر کرد .

ایشان سرقت های اخیری که در این شهرستان اتفاق افتاده را گوشزد نمود و ابراز امیدواری کرد که جناب سرهنگ صادقی به دلیل بومی بودن شهرستان و آشنایی با منطقه این مشکلات را مرتفع کنند .

آقای حاجی با توجه به وضعیت خودرویی پلیس راهور شهرستان برخوار از سردار آقاخانی خواست یک دستگاه خودرو گشتی به پلیس راهور شهرستان برخوار اختصاص دهد و سردار آقاخانی نیز با این موضوع موافقت کرد .

ایشان در پایان ضمن تقدیر از جناب سرهنگ صادقی برای ایشان آرزوی موفقیت در این جایگاه را نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *