آخرین اخبار

بازدید سه ساعته از روستای جهاد آباد

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۲۵/۶/۹۳ در روستای جهادآباد حضور یافت . آقای حاجی در اولین برنامه خود که در آستانه بازگشایی مدارس بود از دو مدرسه این روستا بازدید کرد در این بازدید که اعضای شورای اسلامی و اعضای اولیاء […]

اشتراک گذاری
02 مهر 1393
کد مطلب : 15205

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۲۵/۶/۹۳ در روستای جهادآباد حضور یافت .

آقای حاجی در اولین برنامه خود که در آستانه بازگشایی مدارس بود از دو مدرسه این روستا بازدید کرد در این بازدید که اعضای شورای اسلامی و اعضای اولیاء و مربیان مدارس حضور داشتند مشکلات پیش رو در سال تحصیلی جدید بیان شد .

حضور دو پایه تحصیلی در هر کلاس عضو هیأت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس نهم را به آن داشت تا طی تماس تلفنی با آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رفع این موضوع را خواستار شود که البته با مذاکرات انجام شده و تأمین اعتبار ۲۴ میلیونی توسط فرماندار محترم واضافه نمودن معلمان حق التدریسی این معظل هم برطرف شود.

دومین برنامه آقای حاجی در این بازدید سرکشی به پروژه های عمرانی روستای جهادآباد بود که از سالن ورزشی روستا و پروژه مجتمع مسکونی آجا انجام گرفت .

آقای حاجی در پایان این حضور به دیدار خانواده معزز شهید خسروی رفت و ضمن ادای احترام به مقام شامخ این شهید والا مقام از خداوند متعال سلامتی وطول عمر مادر بزرگوار ایشان را خواستار شد .

 

 

                        

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *