آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌ شهر،میمه و برخوار در مجلس: دولت برای پروژه‌های عمرانی بودجه کافی ندارد

نماینده مردم شاهین‌شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات عمرانی شهرستان برخوار اصفهان گفت: مهم‌ترین مشکل برای اجرای برنامه‌های عمرانی شهرستان‌ها نبود بودجه کافی برای پروژه‌های عمرانی است. به گزارش خبرگزاری فارس در اصفهان، حسینعلی حاجی امشب در جمع مردم برخوار با اشاره به مشکلاتی که این منطقه از نظر امکانات […]

اشتراک گذاری
24 شهریور 1393
کد مطلب : 15163
نماینده مردم شاهین‌شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات عمرانی شهرستان برخوار اصفهان گفت: مهم‌ترین مشکل برای اجرای برنامه‌های عمرانی شهرستان‌ها نبود بودجه کافی برای پروژه‌های عمرانی است.

به گزارش خبرگزاری فارس در اصفهان، حسینعلی حاجی امشب در جمع مردم برخوار با اشاره به مشکلاتی که این منطقه از نظر امکانات اولیه و رفاهی برخوردار است، تصریح کرد: با وجود اینکه برخوار بسیار نزدیک به اصفهان بوده اما از نظر امکانات اولیه بسیار دچار مشکل است.

وی برخوار را در میان ۴۰ منطقه آموزش و پرورش استان اصفهان محروم‌ترین و ضعیف‌ترین منطقه دانست و گفت: طی سال اخیر از نظر امکانات دولتی دچار مشکلات بسیار زیادی هستیم و پس از انقلاب تاکنون هرگز از نظر امکانات دولتی دچار کمبود و ضعف نبوده‌ایم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت تنها توانسته است حقوق کارکنان خود را پرداخت نماید و سرمایه و پولی برای هزینه‌های عمرانی در دولت در نظر گرفته نشده و حداقل هزینه‌ها برای عملیات‌های عمرانی در این دولت در نظر گرفته شده است که تنها کفاف هزینه یک نگهبان را برای پروژه‌ها می‌دهد.

نماینده مردم شاهین‌شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اصلی‌ترین علت ضعف برنامه‌های عمرانی را کمبود تخصیص بودجه برای پروژه‌های عمرانی ذکر کرد و افزود: با وجود تلاش‌هایی که در مجلس صورت گرفته باز هم بودجه‌ای که بتوان برای مسائل عمرانی هزینه کرد تأمین نشده است.

حاجی در ادامه تصریح کرد: متأسفانه ابلاغ برای بودجه‌های مورد نظر شهرستان‌ها صادر می‌شود اما تنها در حد ابلاغ باقی می‌ماند و پولی پس از ابلاغ به دست مسئولان برای استفاده در شهرستان‌ها نمی‌رسد و زمانی که بودجه‌ها و هزینه‌ها در سطح ابلاغ باشد امکان فعالیتی وجود ندارد.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930623001680#sthash.X1zecC5E.dpuf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *