آخرین اخبار

حاجی دلیگانی:بودجه ۹۴ با تصویب لایحه اصلاح تنظیم مقررات مالی دولت تنها یک جدول خواهد بود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: با تصویب لایحه اصلاح تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، بودجه ریزی و بودجه نویسی برای سال ۹۴ راحت خواهد شد و فقط کافی است اعداد در جداول قرار گرفته و جداول مورد بحث و بررسی قرار بگیرد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار […]

اشتراک گذاری
20 شهریور 1393
کد مطلب : 15149
حاجی7
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: با تصویب لایحه اصلاح تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، بودجه ریزی و بودجه نویسی برای سال ۹۴ راحت خواهد شد و فقط کافی است اعداد در جداول قرار گرفته و جداول مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره ویژگی ها و شاخص هایی که دولت و مجلس باید در بودجه ۹۴ درنظر بگیرند،‌ گفت: با تصویب لایحه اصلاح تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، بودجه ریزی و بودجه نویسی برای سال ۹۴ راحت خواهد شد و فقط کافی است اعداد در جداول قرار گرفته و جداول مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

نماینده مردم شاهین شهر، ‌میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت لحاظ کردن چارچوب اقتصاد مقاومتی در بودجه ۹۴،‌ گفت: برای رهایی اقتصاد کشور از وضعیت رکودی به تولید و موانع آن برای خروج از رکود باید توجه بیشتری کرد.

وی در این باره که بودجه باید انبساطی باشد یا انقباضی، گفت:‌ بودجه ۹۴ باید به نحوی تنظیم شود که همه استانها برخوردار شوند و اینکه بخواهیم فقط پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالا را مدنظر قرار دهیم مغایر با عدالت است.

این عضو کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس، گفت: در توزیع بودجه باید به نحوی عمل کنیم که همه شهرستانها به میزانی از اعتبارات بودجه سال ۹۴ برخوردار شود.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه اگر درآمدهای دولت اجازه دهد باید بودجه تملک دارایی را بالاتر ببینیم، گفت: با ثبات اقتصادی بازار می توان کاهش و ثبات نرخ ارز را پیش بینی کرد هر چند که افزایش نرخ ارز هم مزایایی دارد.

این نماینده مردم در مجلس گفت: جلسات کمیسیون برای رسیدگی به لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت از روز شنبه در دو نوبت صبح و عصر برگزار شده و امروز نهایی می شود./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *