آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه/ برخوار در مجلس: دولت باید نگرانی مردم از وضعیت یارانه‌ها را برطرف کند

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/ برخوار در مجلس خواستار رفع نگرانی‌های مردم از وضعیت یارانه‌ها توسط دولت و ستاد هدفمندی یارانه‌ها شد. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: اکنون برخی از خانواده‌های ضعیف درباره وضعیت دریافت یارانه نگران هستند که ستاد هدفمندی یارانه‌ها باید این نگرانی را برطرف کند. […]

اشتراک گذاری
09 شهریور 1393
کد مطلب : 15085
bH1396385103
نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/ برخوار در مجلس خواستار رفع نگرانی‌های مردم از وضعیت یارانه‌ها توسط دولت و ستاد هدفمندی یارانه‌ها شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: اکنون برخی از خانواده‌های ضعیف درباره وضعیت دریافت یارانه نگران هستند که ستاد هدفمندی یارانه‌ها باید این نگرانی را برطرف کند.

وی اظهار کرد: تاکید رهبر معظم انقلاب این است که همه باید به دولت کمک کنیم که دولت بتواند در جهت اصلاح امور اقتصادی و معیشت مردم که امروز از امور مهم و ضروری و دغدغه مردم است، اقدامات مفیدی انجام دهد.

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/ برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت باید در زمینه جوانان به ویژه مسائل ازدواج، وام و مسکن گام‌های موثری بردارد، چرا که جوانان آینده‌سازان این مرز و بوم هستند و باید در یک بستر سالم و مطمئن به تحصیل بپردازند تا در آینده افراد موثری برای ایران اسلامی باشند.

حاجی دلیگانی ضمن تاکید بر لزوم توجه دولت به مسئله اشتغال جوانان اضافه کرد: دولت باید با اعتماد به جوانان و رفع معضل اشتغال، رکود را برطرف نماید و از صندوق مهر امام رضا(ع) وام‌های خود اشتغالی به آنان پرداخت نماید.

وی افزود: از وزیر نیرو انتظار داریم امسال درباره تخصیص آب در اصفهان و دیگر حق‌آبه‌داران در دو شهرستان برخوار و شاهین‌شهر اقدام کند، همچنین نسبت به تهاتر پساب تصفیه‌خانه‌های فاضلاب برای تکمیل فاضلاب شهرستان‌های علی‌آباد، دولت‌آباد، محسن‌آباد و گز و رفع حادثه‌خیزی شبکه فاضلاب شاهین‌شهر نیز اقدام کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/ برخوار ضمن انتقاد از وضعیت اعتبارات استانی گفت: معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور هیئتی را به حوزه انتخابیه اینجانب بفرستد و وضعیت نگران‌کننده مجلس در شهرستان‌ها و روستاها را مشاهده کنند و چاره‌اندیشی نمایند، زیرا اگر همین وضعیت اعتبارات استانی ادامه یابد، مطمئنا تا یکصد سال آینده مدارس تخریبی شهرستان قابلیت بازسازی ندارد. همچنین از وی انتظار داریم که درباره صدور مجوز متروی شاهین‌شهر و اختصاص بودجه برای تکمیل مطالبات متروی شهرستان برخوار اقدام کند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930609000512#sthash.kee2gKpC.dpuf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *