آخرین اخبار

رئیس جمهور باید قیمت خودرو را به نفع مستضعفین حل کند

عصرخودرو:حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: شخص اقای رئیس جمهور باید ورود پیدا کند و مشکل را در قیمت خودرو به نفع مستضعفین و مردم حل کند. به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از افکارنیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در خصوص اختلافات بین دولت و وزیر صنایع در خصوص قیمت خودرو گفت :دولت در […]

اشتراک گذاری
27 مرداد 1393
کد مطلب : 14906

IMG_7506

عصرخودرو:حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: شخص اقای رئیس جمهور باید ورود پیدا کند و مشکل را در قیمت خودرو به نفع مستضعفین و مردم حل کند.

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از افکارنیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در خصوص اختلافات بین دولت و وزیر صنایع در خصوص قیمت خودرو گفت :دولت در این خصوص مسئول است ودستگاهای زیربط هم این مسئولیت را در مقابل مردم دارند.
حسینعلی حاجی دلیگانی افزود :دیدگاه من این است که شخص اقای رئیس جمهور باید ورود پیدا کند و مشکل را به نفع مستظعفین و مردم حل کند در غیر این صورت این شائبه به وجود میاید که این دولت هیچ گونه حمایتی از توده ها نخواهد داشت وبیشتر به فکر پر کردن جیب برخی ازکارتل هایی هست که فقط منافع صنفی خود را در مد نظر دارند ومردم درد مندی هستند که کسی حامی آنها نیست .
وی با اشاره به اینکه مسئول هماهنگی اعضای دولت رئیس جمهور است اظهار داشت:رئیس جمهور تکلیف دارد که تیم اقتصادی خود را در این گونه مسائل هم که شده هماهنگ کند واین مسئولیت برعهده رئیس جمهور است که اگرنتواند انجام دهد وظیفه خود را در واقع انجام نداده است.
دلیگانی بیان کرد:من چیزی در خصوص برکناری اقای نعمت زاده نشنیده ام .
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت :احساس من این است که دولت دیدگاهش این است که به دست مجلس این چنین کاری صورت بگیرد و خود دولت شروع کننده به این بحث نباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *