آخرین اخبار

آقای حاجی در ونداده: ما همه عمله نظام هستیم و مردم حق دارند از ما گله کنند

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی بهمراه مدیران و مسولان ادارات شهرستان شاهین شهر ومیمه پس از حسن رباط و لوشاب ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۱۵-۵-۹۳ وارد مسجد روستای ونداده شدند تا مرحله دوم سفیران خدمت را برگزار کنند. در ابتدای این جلسه رییس شورای اسلامی روستا به حضار […]

اشتراک گذاری
21 مرداد 1393
کد مطلب : 14829

IMG_5948

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی بهمراه مدیران و مسولان ادارات شهرستان شاهین شهر ومیمه پس از حسن رباط و لوشاب ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۱۵-۵-۹۳ وارد مسجد روستای ونداده شدند تا مرحله دوم سفیران خدمت را برگزار کنند.

در ابتدای این جلسه رییس شورای اسلامی روستا به حضار خوش آمد گفت و آقای آذرپی (بخشدار میمه) با ارائه گزارشی از مصوبات دوره اول سفیران خدمت توضیح خواست.

پس از صحبت مدیران، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به مصوبات انجام شده گفت : بسیاری از مصوباتی که انجام نشده است نیازی  به اعتبار و پول ندارد خداوکیلی با قدری همت و تلاش قابل حل بوده است ممکن است گره بعضی از این مشکلات با تعامل بین دو دستگاه اجرایی باز شود اما شما نباید منتظر بمانید تا بنده یا فرماندار محترم از شما بخواهد و بعد انجام دهید همه ما عمله نظام هستیم و مردم حق دارند از ما گله کنند.

آقای حاجی در بخش دیگری از سخنان خود به طرح هادی روستای ونداده هم اعتراض کرد و افزود: انصافاً بعضی از طرحها به جای اینکه باعث گشایش شود ،مردم را تحت منگنه قرار می دهد و طرح هادی این روستا از این دسته طرح هاست  یک نفر مشاور بدون حضور در روستا با چند خط روی نقشه مشکلاتی را برای مردم درست میکند که تا سالها گریبانگیر مردم است.

IMG_5950

در پایان این جلسه فرماندار محترم شاهین شهر ومیمه (آقای بصیری) به جمع بندی مصوبات پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *