آخرین اخبار

دوره دوم سفیران خدمت روستای حسن رباط برگزار شد.

سفیران خدمت شهرستان شاهین شهر ومیمه مقارن اذان ظهر روز چهارشنبه ۱۵/۵/۹۳ به منظور پیگیری مصوبات دور اول که در سال ۱۳۹۱ برگزار شده بود وارد روستای حسن رباط شد ند و پس از اقامه نمازجماعت ظهر وعصر به امامت امام جماعت مسجد ، جلسه را در حضور اهالی با صفای روستا آغاز کردند. بخشدار […]

اشتراک گذاری
21 مرداد 1393
کد مطلب : 14808

سفیران خدمت شهرستان شاهین شهر ومیمه مقارن اذان ظهر روز چهارشنبه ۱۵/۵/۹۳ به منظور پیگیری مصوبات دور اول که در سال ۱۳۹۱ برگزار شده بود وارد روستای حسن رباط شد ند و پس از اقامه نمازجماعت ظهر وعصر به امامت امام جماعت مسجد ، جلسه را در حضور اهالی با صفای روستا آغاز کردند.

بخشدار میمه ضمن ارائه گزارش از روند انجام مصوبات سال ۹۱ از مدیران مربوطه خواست در خصوص مصوبات خود توضیح دهند . پس از اتمام توضیحات مسئولین ادارات ،نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی  با تشکر از مدیرانی که مصوبه خود را اجرا کرده اند اظهار داشت :از سایر روسای ادارات می خواهم با جدیت در راه انجام تعهد خود وارد میدان شوند از اینکه بدلیل نبود بودجه مصوبه ای را اجرا نکنید پذیرفته نیست چرا که بودجه گرفتنی است بایستی با همت و تلاش و مراجعه به ادارات کل سهم شهرستان را دریافت کنید .

در پایان جلسه آقای بصیری فرماندار محترم شاهین شهر ومیمه به جمع بندی مصوبات پرداخت و از مدیران مربوطه خواست با زمان بندی مشخص نسبت به اجرای مصوبات قرائت شده اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *