آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه/برخوار در مجلس به تسنیم خبر داد/ ارسال نامه‌ نخبگان اصفهان به رئیس جمهور در موضوع آب

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین شهر ومیمه /برخوار در مجلس گفت:نامه‌ای با امضای اکثر نمایندگان فعلی‏، نمایندگان قبلی و نخبگان استان خدمت رئیس جمهور تنظیم شده و روز گذشته کارهای آن صورت گرفته تا به وی ارائه شود. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به سفر آتی ریس جمهور […]

اشتراک گذاری
12 مرداد 1393
کد مطلب : 14556

آب

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین شهر ومیمه /برخوار در مجلس گفت:نامه‌ای با امضای اکثر نمایندگان فعلی‏، نمایندگان قبلی و نخبگان استان خدمت رئیس جمهور تنظیم شده و روز گذشته کارهای آن صورت گرفته تا به وی ارائه شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به سفر آتی ریس جمهور به چهار محال و بختیاری، اظهار کرد: ما از رئیس جمهور انتظار داشتیم که ابتدا از استان اصفهان بازدید داشته باشند چرا که ما در سال گذشته دعوت نامه‌ای برای ایشان با ۲۰ امضا از نمایندگان استان فرستادیم و انتظار داشتیم که این اتفاق بیفتد.

وی افزود: اگر رئیس جمهور می‌آمد و وضعیت بی‌آبی اصفهان را می‌‌دیدند و بعد به چهار محال می‌رفتند بدون شک در تصمیم گیری اثر بهتری داشت و البته ایشان با شناختی که از استان بزرگی مانند اصفهان دارند بعید است که تصمیمی بگیرند که فردا نتوانند جوابگوی آن باشند.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات نمایندگان استان در موضوع آب اصفهان‏ تصریح کرد: اقداماتی را نمایندگان استان انجام دادند و جلساتی با معاون اول رئیس جمهور برگزار شده و نامه‌ای با امضای بیشتر نمایندگان فعلی‏، نمایندگان قبلی و نخبگان استان خدمت رئیس‌جمهور تنظیم شده و روز گذشته کارهای آن صورت گرفته تا خدمت رئیس جمهور داده شود.

وی بیان کرد: در جلسه‌ای که با وزیر نیرو با حضور رئیس مجلس داشتیم این نکته را یادآوری کردیم که مبادا تصمیمی بگیرند که سبب شرایطی شود که بعدا برای استان اصفهان محدودیتی ایجاد کند.

حاجی گفت: اینها نکاتی است که تذکر دادیم و اکنون نیز انتظار ما این است که رئیس جمهور قبل از سفر به آن استان به طور حتم جلسه‌ای را با مسئولان استان اصفهان در این رابطه داشته باشند.

وی پیرامون استیضاح وزیر نیرو خاطر نشان کرد: درست است که نمایندگان اصفهان اتحاد نمایندگان چهار محال را ندارند اما توانی هم ما نمایندگان اصفهان در موضوع استیضاح وزیر نیرو گذاشتیم توان کمی نبوده و وزیر هم کاملا به این موضوع واقف است.

وی افزود:  با نمایندگان استان چهار محال و یزد رایزنی‌هایی را داشتیم و موضع آنها نیز با موضع ما هماهنگ و یکی بوده و بدون شک رئیس جمهور بدانند که هرگونه تصمیمی که منافع ۳ استان اصفهان، یزد و چهار محال را در بر نگیرد طبیعتا این تصمیم از منظر ما نمایندگان استان قابل پذیرش نیست.

انتهای پیام/ ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *